• تاریخ: 2016-01-28
  • شناسه خبر: 13912
  • 488 بازدید

هوای گلستان تا روز یکشنبه صاف خواهد بود

ارکین نیوز-معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی گلستان گفت: با توجه به خروج سامانه ناپایدار بارشی از استان، آسمان گلستان تا روز یکشنبه صاف تا نیمه ابری خواهد بود. محمدرضا رحمن نیا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ا ...

ارکین نیوز-معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی گلستان گفت: با توجه به خروج سامانه ناپایدار بارشی از استان، آسمان گلستان تا روز یکشنبه صاف تا نیمه ابری خواهد بود.

محمدرضا رحمن نیا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش روزهای گذشته از صبح امروز در مناطق شهری کمتر شده اما در مناطق کوهپایه ای به صورت برف و باران همچنان ادامه دارد.

وی اظهار کرد: بر اساس گزارش های رسیده از مناطق شهری اکنون در علی آبادکتول و رامیان بارش برف به صورت پراکنده بوده و در گرگان نیز بارش برف به صورت خفیف و لحظه ای است.

وی ادامه داد: در سایر مناطق شهری استان نیز گزارشی از بارش ها در روز پنجشنبه دریافت نشده است.

رحمن نیا گفت: فعالیت این سامانه بارشی تا ظهر امروز به صورت پراکنده ادامه خواهد داشت و از بعدازظهر نیز این بارش ها متوقف می شود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی گلستان افزود: از عصر امروز (پنجشنبه) تا بامداد جمعه کاهش ابر را در آسمان استان شاهد خواهیم بود و از روز شنبه نیز آسمان استان صاف تا نیمه ابری می باشد و این جریان تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: بر اساس نقشه های پیش بینی از روز یکشنبه تا بامداد دوشنبه هفته آتی سامانه بارشی به صورت پراکنده در استان فعال خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست