• تاریخ: 2015-07-08
  • شناسه خبر: 5858
  • 684 بازدید

هوای کشور بارانی می‌شوند

ارکین نیوز-کارشناس هوا شناسی گفت: از بعد‌از‌ظهر امروز (چهارشنبه) بیش از ۶ استان کشور بارانی می‌شود و همچنین خلیج فارس در این روز‌ها مواج خواهد بود. فریبا گودرزی کارشنای هواشناسی با اشاره به بارانی بودن استان‌های کشور اظه ...

thumb219-b7ab15f3132c02d52da0f02537fa940f
ارکین نیوز-کارشناس هوا شناسی گفت: از بعد‌از‌ظهر امروز (چهارشنبه) بیش از ۶ استان کشور بارانی می‌شود و همچنین خلیج فارس در این روز‌ها مواج خواهد بود.

فریبا گودرزی کارشنای هواشناسی با اشاره به بارانی بودن استان‌های کشور اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده از بعداز ظهر ۴ شنبه استان‌های فارس، هرمزگان و کرمان افزایش ابر، بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد همراه است و در مناطق مرتفع بارش برف رخ خواهد داد و همچنین خلیج فارس نیز در این روز‌ها مواج است.

وی ادامه داد: طی این مدت در استان‌های گلستان و شرق مازندران بارش خفیف و پراکنده نیز پیش‌بینی می‌شود، علاوه برآن ۵ شنبه در شرق استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان بارش پراکنده ادامه خواهد داشت و به تدریج از میزان ابرناکی در این مناطق کاسته می‌شود.

گودرزی افزود: از ۵ شنبه تا شنبه جوی پایدار در کشور حاکم خواهد بود و البته روز یک شنبه سامانه‌ی بارشی وارد غرب کشور خواهدشد.

کارشناس هواشناسی در خصوص هوای تهران در پایان بیان کرد: امروز آسمان تهران کمی ابری تا نیمه ابری و برای فردا صاف و در پاره‌ای نقاط غبار محلی مشاهده می‌شود و همچنین رطوبت هوا ۱۸در صد به همراه بیشینه ۳۸ و کمینه ۲۷ است.
باشگاه خبرنگاران جوان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست