• تاریخ: 2015-12-08
  • شناسه خبر: 11546
  • 556 بازدید

هوای آخر هفته گلستان پایدار است/ کاهش دما از یکشنبه

ارکین نیوز-معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان گلستان گفت: با تضعیف جریان سرد، از بعد از ظهر پنجشنبه شاهد پایداری هوا هستیم و این پایداری تا روز یکشنبه ادامه دارد. محمدرضا رحمان نیا در گفتگو با خبرنگار مهر، از ...

ارکین نیوز-معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان گلستان گفت: با تضعیف جریان سرد، از بعد از ظهر پنجشنبه شاهد پایداری هوا هستیم و این پایداری تا روز یکشنبه ادامه دارد.

محمدرضا رحمان نیا در گفتگو با خبرنگار مهر، از ورود کوتاه مدت سامانه بارشی به استان خبرداد و گفت: روزهای پایانی هفته هوا متعادل است.

وی در رابطه با پیش بینی وضعیت جوی استان طی روزهای آینده افزود: امروز و فردا بیش تر نقاط استان صاف تا نیمه ابری است، اما از چهارشنبه بعد از ظهر هوای سرد و مرطوب از عرض های شمالی وارد کشور می شود.

رحمان نیا افزود: با ورود این سامانه به استان شاهد تغیرات جوی شامل وزش باد، افزایش ابر و بارش باران هستیم.

وی در ادامه تصریح کرد: بامداد چهارشنبه در یک بازه زمانی چهار الی پنج ساعته دمای هوابه دلیل نبود پوشش ابر به شدت سرد می شود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان گلستان افزود: در ارتفاعات شاهد بارش برف هستیم اما ضعیف تر از روزهای قبل، همچنین کاهش دما و بارش باران در سطح استان تا صبح پنجشنبه ادامه دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست