• تاریخ: 2015-12-06
  • شناسه خبر: 11455
  • 447 بازدید

همایش توسعه گلستان بر مبنای ایده جوانان برگزار می شود

ارکین نیوز-مشاور جوان استاندار گلستان ازبرگزاری همایش توسعه گلستان بر مبنای ایده جوانان در ۱۶ دی ماه در دانشگاه آزاد گرگان خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، علی نصیبی عصر یکشنبه در جلسه نشست مشاوران جوان ادارات کل، سازمان ه ...

ارکین نیوز-مشاور جوان استاندار گلستان ازبرگزاری همایش توسعه گلستان بر مبنای ایده جوانان در ۱۶ دی ماه در دانشگاه آزاد گرگان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی نصیبی عصر یکشنبه در جلسه نشست مشاوران جوان ادارات کل، سازمان ها و دانشگاه های استان گلستان، اظهارکرد: این همایش با حضور ۷۰۰ نفر از جوانان فعال و صاحب نظر استان و با حضور استاندار گلستان و نماینده ولی فقیه در استان و بر چهار محور کشاورزی، آب و منابع طبیعی، محور میراث فرهنگی و گردشگری، توسعه نیروی انسانی و توسعه صنعت و معدن برگزار می شود.

وی با بیان این که تیم های تخصصی در این رابطه تشکیل شده است، گفت: در این همایش مبتنی بر آمارها، قابلیت ها و توانمندی های استان راهکارها و فرصت های توسعه استان در این چهار محور بررسی و ایده ها و پیشنهاد های جدید ارائه می شود.

نصیبی با اشاره به این که در ۲۲۰ اداره شهرستانی مشاوران جوان ادارات فعال می شوند، گفت: طی سال جاری پنج دستگاه فعال در حوزه مشاوران جوان معرفی می شوند و مشاوران جوان ادارات نیز شایسته است، از برند مشاور جوان برای مسئولیت های دستگاهی خود استفاده کنند.

وی با بیان این که کارهای اجتماعی دیر بازده است و اثرات آن در گذر زمان مشخص می شود، گفت: کار شما در ادارات در دو یا سه سال آینده تاثیرات خود را می گذارد.

مشاور جوان استاندار بهره وری سیستم اداری را از وظایف اصلی مشاورین جوان ادارات نام برد و گفت: هدف دیگر مشاوران جوان ادارات می تواند تربیت و پرورش مدیران فردا باشد که برای این منظور ۳۰ وظیفه تعریف کرده ایم و ظرف ۱۳ ماه گذشته این شرح وظایف را ابلاغ کرده ایم.

وی تصریح کرد: بحث مشاوران جوان تاکنون در استان و هم در شهرستان ها خوب پیش رفته است ولی ما احساس می کنیم در برخی ادارات مشاور جوان تنها یک عنوان مانده است.

نصیبی با بیان این که ما هنوز جای کار زیادی در بحث مشاوران جوان داریم، گفت: افق ما بدل شدن به قوی ترین استان در بحث مشاوران جوان و الگو شدن در کشور است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست