• تاریخ: 2016-09-24
  • شناسه خبر: 20679
  • 255 بازدید

هفت مصدوم در برخورد دو دستگاه پراید در گنبد

ارکین نیوز-رئیس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس از برخورد دو دستگاه خودروی پراید درمحور گنبدکاووس – داشلی برون خبر داد و گفت: براثر این حادثه، هفت سرنشین این دو خودرو مصدوم و روانه بیمارستان شدند. اصغر نودهی روز شنبه در ...

ارکین نیوز-رئیس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس از برخورد دو دستگاه خودروی پراید درمحور گنبدکاووس – داشلی برون خبر داد و گفت: براثر این حادثه، هفت سرنشین این دو خودرو مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

اصغر نودهی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۰ صبح امروز در حوالی سه راهی داشلی برون به کرند رخ داد و مصدومان آن دو کودک و پنج بزرگسال بودند که توسط اورژانس ۱۱۵ و جمعیت هلال احمر به بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس منتقل شدند.
اسامی مصدومان این حادثه به شرح ذیل است:

۱ – احسان غراوی ۲۳ ساله ۲ – ماریا عالمی ۲۳ ساله ۳ – سنا مخد ۱۱ ماهه ۴ – گل بابک شیرمحمدلی ۳۰ ساله ۵ – بردی قلی ستاری ۵۷ ساله ۶ – زلیخا پهملی ۲۴ ساله ۷ – سودا عادلی فر دو ساله

وی گفت: مصدومان این حادثه بیشتر از ناحیه ناحیه سر، گردن، کمر، پا و دست دچار مجروحیت شده اند و هم اکنون در بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس بستری می باشند.

سرگرد سید عیسی حسینی فرمانده پلیس راه گنبدکاووس – مراوه تیه نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تایید تصادف دو دستگاه پراید، علت این حادثه را رعایت نکردن فاصله عرضی از سوی این خودروها اعلام کرد و گفت: این دو خودرو از قسمت پهلو با یکدیگر برخورد و از محور منحرف شده اند.

شهرستان گنبدکاووس با ۳۶۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست