• تاریخ: 2016-10-06
  • شناسه خبر: 20824
  • 565 بازدید

نماینده مردم کلاله در مجلس: پروازهای پایدار در فرودگاه کلاله برقرار می‌شود

ارکین نیوز-نماینده مردم کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه‌تپه در مجلس از آغاز پرواز تهران کلاله و برعکس خبر داد و گفت: با تمهیدات اندیشیده شده پروازهای پایدار در فرودگاه کلاله برقرار می‌شود. شهرام کوسه غراوی در گفتگو با خبر ...

ارکین نیوز-نماینده مردم کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه‌تپه در مجلس از آغاز پرواز تهران کلاله و برعکس خبر داد و گفت: با تمهیدات اندیشیده شده پروازهای پایدار در فرودگاه کلاله برقرار می‌شود.

شهرام کوسه غراوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از شنبه ۲۴ مهرماه پرواز تهران – کلاله و بلعکس آغاز می‌شود.

وی افزود: دو ماه قبل رئیس کمیسیون عمران مجلس، رئیس کمیته حمل‌ونقل کمیسیون عمران و همچنین رئیس سازمان هواپیمایی کشور و قائم‌مقام شرکت فرودگاهی کشور از فرودگاه کلاله بازدید داشتند و قرار شد پروازها از فرودگاه کلاله ظرف و ماه آغاز شود.

نماینده مردم شهرستان‌های شرق استان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس‌ از این بازدید جلسه ویژه‌ای هم برای برقراری پروازهای فرودگاه کلاله در کمیسیون عمران مجلس برگزار شد.

وی بابیان اینکه خروجی این بازدید و جلسه ویژه برقراری پرواز تهران – کلاله و برعکس است، تصریح کرد: نخستین پرواز این فرودگاه چهار روز زودتر از موعد مقرر (۲۸ مهرماه، پایان دو ماه) آغاز می‌شود.

کوسه غراوی بابیان اینکه در هر پرواز امکان جابجایی ۴۲ نفر وجود دارد، خاطرنشان کرد: درگذشته نیز پروازها از فرودگاه کلاله آغازشده بود اما به دلیل مناسب نبودن روزهای پرواز مورد استقبال قرار نگرفته بود.

عضو کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: ازاین‌پس پروازهای تهران کلاله روزهای شنبه و چهارشنبه در ساعت ۱۱ و کلاله به تهران در همان روزها در ساعت ۱۳ انجام می‌شود.

وی بیان کرد: تمهیدات ویژه‌ای برای برقراری پروازهای پایدار در فرودگاه کلاله اندیشیده شده که تخفیف پنج‌درصدی بهای بلیت یکی از این تمهیدات است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست