• تاریخ: 2021-03-04
  • شناسه خبر: 30983
  • 354 بازدید

نماز جمعه این هفته در ۲ شهر استان گلستان اقامه نمی‌شود

ارکین نیوز-وضعیت نارنجی شیوع کرونا در برخی مناطق استان گلستان سبب شده تا نماز جمعه این هفته ۱۵ اسفند ماه در ۲ شهر استان اقامه نشود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان ، وضعیت شهرستان گرگان در استان گلستان به علت شیوع کرونا ...

ارکین نیوز-وضعیت نارنجی شیوع کرونا در برخی مناطق استان گلستان سبب شده تا نماز جمعه این هفته ۱۵ اسفند ماه در ۲ شهر استان اقامه نشود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان ، وضعیت شهرستان گرگان در استان گلستان به علت شیوع کرونا نارنجی است و بقیه شهرها در وضعیت زرد و آبی قرار دارند.

همین موضوع سبب شده تا شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان با کسب اطلاع از آخرین وضعیت کرونایی استان، تصمیم بر عدم اقامه نمازجمعه این هفته ( ۱۵ اسفند) در ۲ شهر در شهرستان گرگان بگیرد.

برهمین اساس و برای جلوگیری از شیوع گسترده بیماری و به خطر افتادن سلامت شهروندان، نماز جمعه این هفته تنها در شهرهای گرگان و سرخنکلاته برگزار نخواهد شد.

در سایر شهرهای استان اما با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی نماز جمعه این هفته اقامه می‌شود. نمازگزاران باید همراه با خود وسایل شخصی از جمله مهر، جانماز و بانوان چادرنماز را به همراه داشته باشند.

نمازگزاران باید فاصله فیزیکی را رعایت کنند، حتما ماسک بزنند و در صورتی که فردی علایم بیماری را داشت از حضور و شرکت در نماز جمعه و هر اجتماع دیگری خودداری کند/تسنیم