• تاریخ: 2016-02-09
  • شناسه خبر: 14493
  • 342 بازدید

نظر سنجی متفاوت از ارکین نیوز / خواست عمومی مردم در انتخابات چیست؟

ارکین نیوز – گروه خبری ارکین نیوز در اقدامی متفاوت از سایر سایت های محلی منطقه ، نظر سنجی را از دیروز در قسمت نظرسنجی سایت فعال کرد که می تواند راهگشای گروه های یاشولی و تصمیم گیرندگان اجماع قرار گیرد. اخیرا برخی ا ...

ارکین نیوز – گروه خبری ارکین نیوز در اقدامی متفاوت از سایر سایت های محلی منطقه ، نظر سنجی را از دیروز در قسمت نظرسنجی سایت فعال کرد که می تواند راهگشای گروه های یاشولی و تصمیم گیرندگان اجماع قرار گیرد.
اخیرا برخی از سایت های محلی منطقه نظرسنجی هایی را در سایت قرار دادند که باعث رقابت هواداران کاندیداها برای افزایش آرای نامزد مورد نظر خود می شود و در نهایت به هدفی جزو افزایش بازدید کاذب سایت دنبال نمی کنند ولی گروه خبری ارکین نیوز در راستای شناسایی مسیر افکار عمومی و به دور از رقابت های کاذب هواداران ؛ نظر سنجی را در سایت قرار داده است که می تواند به عنوان نقشه راه گروه های یاشولی منطقه برای برنامه ریزی های انتخاباتی آنان باشد.
در این نظرسنجی که در آن گزینه های همچون ائتلاف نامزد ترکمن با یک ترکمن ؛ ائتلاف نامزد ترکمن و اصلاح طلب و ائتلاف نامزد ترکمن با اصولگرا مورد سنجش قرار گرفته است ؛ می توان به صورت کمی و کیفی فهمید که خواست عمومی مردم در انتخابات چیست و گروه های یاشولی منطقه ترکمنصحرا به چه سوی باید حرکت کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست