• تاریخ: 2016-12-09
  • شناسه خبر: 21680
  • 287 بازدید

نصب پرچم بر سر درب منازل شهدای شهرستان آق قلا

ارکین نیوز- در راستای اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان،پرچم جمهوری اسلامی ایران با حضور”امانگلدی ضمیر” فرماندار و با حضور مسئولین شهرستانی بر سر درب منزل شهیدان “حبیب لی” نصب شد. به گزارش روابط عم ...

ارکین نیوز- در راستای اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان،پرچم جمهوری اسلامی ایران با حضور”امانگلدی ضمیر” فرماندار و با حضور مسئولین شهرستانی بر سر درب منزل شهیدان “حبیب لی” نصب شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،رئیس ستاد اجلاسیه ۴ هزار شهید استان در شهرستان آق قلا پرچم ایران اسلامی و شهداء را از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد و افزود:شهداء کشتی نجاتی هستند که یار و یاور تمامی انسان های دنیا می باشند جهت رسیدن به آرمان ها نباید از کوچکترین تلاشی چشم پوشی کنیم و برای هرچه بهتر برگزاری این اجلاسیه باید حداکثر توان خود را به کار گیریم.

وی افزود: بدون تردید برگزاری اجلاسیه به نمایش گذاشتن اوج کمال و روحیه شهادت طلبی بزرگ مردان تاریخ به رخ جهانیان بوده و جوانان کشور اسلامی مان می بینند که سرانجام شهادت برترین کام یابی و بزرگترین پیروزی فی سبیل الله است.

وی اظهار داشت : ۱۱۴ پرچم یاد بود شهیدان سرافراز این شهرستان در سر درب منزل پدران و مادران و یا فرزندان این عزیزان نصب خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست