• تاریخ: 2015-10-22
  • شناسه خبر: 9645
  • 609 بازدید

نشست فعالان رسانه ای اهل سنت گلستان با مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری

ارکین نیوز – نشست فعالان رسانه ای اهل سنت گلستان با میرباقری مدیر کل سیاسی استانداری برگزار شد که در آن نمایندگانی از نشریات و سایت های ترکمن حضور داشتند. این نشست جنبه مطبوعاتی نداشت و برای شنیدن سخنان فعالان رسان ...

ارکین نیوز – نشست فعالان رسانه ای اهل سنت گلستان با میرباقری مدیر کل سیاسی استانداری برگزار شد که در آن نمایندگانی از نشریات و سایت های ترکمن حضور داشتند.

این نشست جنبه مطبوعاتی نداشت و برای شنیدن سخنان فعالان رسانه ای اهل سنت برگزار شد.

میرباقری در این نشست با بیان جایگاه والای امام حسین(ع) و تسلیت ماه محرم گفت:امام حسین(ع)الگوی جامعه انسانی است و بزرگترین پیام عاشورا نپذیرفتن ذلت است. میرباقری نقش مطبوعات را ارزشمند و مصلح جامعه توصیف و تصریح کرد:اخلاق گرایی در مطبوعات اصل است و در جهان پرشتاب امروز علم آموزی و به دست آوردن اخبار باید در کنار اخلاق گرایی باشد.

وی مطبوعات را چشم جامعه توصیف کرد و یادآور شد اگر بخواهیم از منظر دینی به آن نگاه کنیم،کار رسانه ها مانند امربه معروف و نهی از منکر است.

مدیرکل سیاسی استانداری گلستان افزود:در سالی که هستیم مسئله انتخابات را پیش روی خویش داریم و منتظر حضور حداکثری در جامعه هستیم،از رسانه ها و مطبوعات می خواهیم نظام را برای حضور حداکثری مردم کمک کنند.

میرباقری خاطر نشان کرد:درحال حاضر حدود ۲۰۱کاندیدای محتمل در انتخابات پیش رو از حوزه های انتخابیه گلستان داریم و با کمک مطبوعات می خواهیم در سرنوشت خویش سرنوشت ساز شویم.

در این نشست آنه محمد بیات از صحرا،جامی مدیر سایت اترک،حمید کمی سردبیر صحرا،عبدالقیوم شکاری از ترکمن سسی،یاشار نیازی از سایت ترکمن نیوز،حامددلیجه از سایت اولکامیز،خانم مرادیانی از کلاله خبر به بیان دیدگاه ها و دغدغه های خود پرداختند.
دیدگاه ها بیشتر در مسائل انتخابات و سلامت انتخابات اسفندماه،مسائل عمرانی و زیست محیطی،مطالبه گری و پیگیری مطالبات،عدم نگاه سیاسی و قومیتی به خبرنگاران ارائه شد./ ترکمن سسی
————–
ارکین نیوز – مدیر سایت ارکین نیوز به دلیل تداخل جلسه کارگروه کمیته ورزش گروه مشاوران جوان فرمانداری با این جلسه ،نتوانست در جلسه حضور داشته باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست