• تاریخ: 2017-05-02
  • شناسه خبر: 22791
  • 387 بازدید

نشست صمیمی فرماندار با مجمع خیرین سلامت شهرستان آق قلا

ارکین نیوز-نشست صمیمی فرماندار با مجمع خیرین و تقدیر از ستاد برگزاری هفته سلامت شهرستان آق قلا برگزار شد. صبح امروز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ، نشست صمیمی “امانگلدی ضمیر” فرماندار با مجمع خیرین سلامت و تقدیر از ...

ارکین نیوز-نشست صمیمی فرماندار با مجمع خیرین و تقدیر از ستاد برگزاری هفته سلامت شهرستان آق قلا برگزار شد.

صبح امروز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ، نشست صمیمی “امانگلدی ضمیر” فرماندار با مجمع خیرین سلامت و تقدیر از زحمات ستاد برگزاری هفته سلامت در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان آق قلا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا ، “امانگلدی ضمیر” در این نشست ضمن ابراز خرسندی از مشارکت بسیار خوب مردم و خیرین این شهرستان در حوزه های مختلف ، مجمع خیرین سلامت آق قلا را ظرفیت مهمی در سطوح ملی و استانی در حوزه بهداشت و درمان بیان کرد و افزود : حفظ و ارتقای سلامت از حساس ترین وظایف است و با توجه به شرایط فعلی کشور و برخی کمبودهای اعتباری، کمک افراد خیرخواه در تامین دارو ، امکانات تخصصی و افزایش فضاهای درمانی اجتناب ناپذیر است.

وی با بیان اینکه ” خیرین با انفاق مال خود در واقع با خدای خود معامله می کنند ” ، اظهار داشت : خیر و بخشش ویژگی برجسته انسانی است و فرد نیکوکار علاوه بر معامله معنوی با خدا در تقویت زیرساخت های ضروری و کمک به دولت سهیم می شود که این امر اجری عظیم در بردارد.

فرماندار شهرستان آق قلا افزود : ارائه خدمات رفاهی و درمانی تخصصی با این حجم وسیع از مراجعات بیمارستانی با توجه به مشکلات اعتباری بسیار سخت است و حضور خیرین در کنار مسئولان سلامت می تواند گره گشای بسیاری از مسائل شود.

“ضمیر” خدمت بی منت را از ویژگی های بارز مجمع خیرین شهرستان عنوان نمود و تصریح کرد : نقش مجمع خیرین سلامت در شهرستان آق قلا ستودنی است چرا که بدون چشمداشت، در راه خدا و برای سلامت مردم تلاش می کنند و بسیاری از کمبودهای بهداشتی و درمانی شهرستان را جبران کرده اند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست