• تاریخ: 2015-11-09
  • شناسه خبر: 10272
  • 563 بازدید

نشست صمیمی شبکه مشاوران جوان استان با حضرت آیت الله نورمفیدی/حضور مشاورین جوان فرمانداری آق قلا

ارکین نیوز-نشست صمیمی و پرشور شبکه مشاوران جوانان استان با نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان “صبح امروز در بیت الزهرا(س) شهرستان گرگان” برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلست ...

ارکین نیوز-نشست صمیمی و پرشور شبکه مشاوران جوانان استان با نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان “صبح امروز در بیت الزهرا(س) شهرستان گرگان” برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان ،آیت الله نورمفیدی دراین نشست گفت: طرح اخیری که درباره آشوراده ارائه شده است بیشتر منجر به توسعه مازندران می شود و کمکی به گلستان نمی کند.
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در این نشست به مساله وحدت و لزوم اجرای عملی آن تاکید و اظهار کرد: وحدت باید جزو اعتقاد باشد تا بتواند در قلب و دل وارد شود. وحدتی که در این استان به وجود آمده است مبتنی بر تفکر و اندیشه به وجود آمده است.
امام جمعه گرگان با بیان این که اساس وحدت، پذیرش یکدیگر است، گفت: وحدت در استان گلستان نمود خوبی دارد و این نتیجه سال ها تلاش و تفکر بوده است.
نماینده ولی فقیه در استان با نقش تاثیر گذار جوانان در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس گفت: یکی از امتیازات جوانی استقلال خواهی است ولی این خصوصیتی که خداوند به انسان ها عنایت کرده است باید در مسیر صحیح هدایت شود تا منجر به هرج و مرج و انحراف نشود.
وی تصریح کرد: استکبار به دنبال این است که از خصلت جوانی استفاده کند تا بتواند جوانان را به سمتی که خودشان دوست دارند هدایت کنند.
امام جمعه گرگان بیان کرد: تفکر یکی از پایه های اساسی است که می تواند حس استقلال خواهی جوانان را به سمت و وسوی صحیح هدایت کند و امروز نسل جوان بیش از هر چیز به تفکر نیاز دارد.
آیت ا… نورمفیدی تصریح کرد: ما نباید فقط به دنبال اشکالات در کشور باشیم بلکه باید ببینیم وضعیت ما قبل از انقلاب چه بوده و امروز از نظر بین المللی در چه وضعیتی هستیم. وضعیت امروزکشور ما با قبل از انقلاب اصلا قابل مقایسه نیست و جایگاه کنونی ما بسیار در سطح جهان ارتقا یافته است.
وی بیان کرد: توصیه من به مشاوران جوان این است که تفکر را همیشه دنبال کنید و زمان خود را درست بشناسید و تحلیل زمان خودش را درست داشته باشد.
c_300_250_16777215_10_images_PB070055
امام جمعه گرگان افزود: مشاوران جوان وقتی مشاوره درست و بر اساس تحلیل صحیح ارائه دهند و به مسئولان مبتنی بر واقعیت ها این مسائل را انتقال دهد می توانیم شاهد تصمیمات درستی از سوی مسئولان باشیم.
وی تصریح کرد: توسعه استان باید دغدغه شما مشاوران جوان باشد چرا که اگر استان توسعه پیدا کند و مشکلات جزیی نیز حل می شود.
آیت الله نورمفیدی با بیان این که آشوراده، منطقه آزاد و راه آهن از طرح های مهم استانی است که اگر به نتیجه برسد در استان تحول رخ می دهد، گفت: آشوراده کلید توسعه است ولی طرح اخیری که درباره آشوراده ارائه شده است بیشتر منجر به توسعه مازندران می شود و من با چنین طرحی مخالف هستم چرا که طرح آشوراده باید منجر به توسعه واشتغال در استان گلستان شودو مازندران خود استانی توسعه یافته است.
امام جمعه گرگان بیان کرد: شما مشاوران جوان باید این موضوعات را پیگیری کنید و آن را ر سطح استان و ملی بزرگ تر جلوه دهید تا بتوانیم نتیجه مناسبی از آن بگیریم.
موضوع توسعه استان در همه ابعاد آن باید دغدغه و اولویت همه مسئولان
A1394-0716
A1394-0701

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست