• تاریخ: 2016-01-27
 • شناسه خبر: 13906
 • 753 بازدید

نشستهای هم اندیشی مهندس عبدالغفار رادمهر در روستای آل قلی ، کرد و شهر گرگان

ارکین نیوز-مهندس عبدالغفار رادمهر که این روزها به برگزاری جلسات خود سرعت بخشیده و برنامه دیدار از تمامی روستاهای شهرستان را تدارک دیده است، در روزهای گذشته مهمان روستاهای آل قلی، کرد و همچنین تورکمن های مقیم شهر گرگان بو ...

ارکین نیوز-مهندس عبدالغفار رادمهر که این روزها به برگزاری جلسات خود سرعت بخشیده و برنامه دیدار از تمامی روستاهای شهرستان را تدارک دیده است، در روزهای گذشته مهمان روستاهای آل قلی، کرد و همچنین تورکمن های مقیم شهر گرگان بود.

رادمهر در این نشستها گفت:با توجه به شرایط کنونی منطقه احساس کردم که یک وظیفه خطیر اجتماعی و تاریخی بر دوشم سنگینی می کند به همین خاطر پا به عرصه انتخابات نهادم تا به جامعه خود خدمت کنم.

وی پس از آن با قرائت شعری از سأهت قولی سیدی مخاطبان خود را به همدلی دعوت کرد. رهبر کبیر انقلاب اسلامی می گوید: ایران اسلامی نیازمند وحدت کلمه است و این وحدت کلمه نیز در تورکمن صحرا به عنوان یک نیاز احساس می شود.

مسائلی چون توسعه و عمران شهری و روستایی، بحث انتصابات در مدیریتهای استانی و گزینش ها، احیاء گردشگری و مرمت آثار باستانی ، پیگیری منطقه آزاد تجاری و سایر دغدغه های اقتصادی و سیاسی در هر صورت دیر یا زود باید شکل بگیرند و بنده در صورت موفقیت پیگیر این مسائل خواهم بود؛ اما دغدغه اصلی من، فرهنگ و هویت قومی و ملی من است.

مهندس رامهرافزود:حقوق شهروندی یک حقوق فراقومی است و این حقوق شامل تمام اقوام ایران زمین می شود و قانون اساسی بخاطر قومیت شما را از این حقوق محروم نمی کند. ملت ایران از هر قومی که باشند ، تنها با ملاک شایسته سالاری از حقوق برابری در مدیریتها و انتصابات برخوردار می باشند.

درحالی که باید این حقوق بجا آورده شود اما مدیران میانی باعث بی توجهی به آن می شوند. در گزینش ها و انتصابات استانی ما همیشه مشکل داریم و باید این مشکلات از طریق حقوق شهروندی برطرف شود. بنده با قاطعیت، شجاعت و صداقت تمام اعلام می کنم که بر اساس قانون اساسی پیگیر حقوق شهروندی، مطالبات و خواسته های قانونی شما خواهم بود.

این جلسات به ترتیب در منزل حاج اراز قریشی، امان محمد پقه با حضور روحانیون و اهالی محترم و افراد شاخص روستاهای آل قلی و کرد و همچنین جلسه گرگان در منزل تاج محمد اونق برگزار شد/ترکمنیا

 • امیر - 2016-01-29 در 5:36 ب.ظ

  با سلام جناب آقای دکتر بسیار خوشحالم افرادی مثل جنابعالی در عرصه انتخابات شرکت نمود ه اید ولی متاسفانه موقعیت شهرستان آق قلا ( تراکمه ) با سایر شهرستانها فرق میکندامیدوارم جنابعالی باعث سر شکن شدن آرا ودر نهایت بی بهره شدن مردم آق قلا از یک نماینده ترکمن در بهارستان نشوید که آه ونفرین مردم دامنگیر شما وخانواده تان بشود لطفا تامل کنید

 • امیر - 2016-01-29 در 5:36 ب.ظ

  مهندس رادمهر

 • شهروند - 2016-01-30 در 7:57 ق.ظ

  سلام
  انشالله موفق باشید.

 • محسن - 2016-01-30 در 8:32 ق.ظ

  سلام
  آقای مهندس رادمهر عزیز
  شما شخصیت خوبی دارد ولی بهتره برای منافع عمومی مردم منطقه کنار بروید تا از خودتان اسم خوبی از خودتان بزارید

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست