• تاریخ: 2017-06-14
  • شناسه خبر: 23113
  • 453 بازدید

نداشتن مهارت رانندگی، موتورسیکلت سوار نوجوان گنبدی را به کام مرگ برد

ارکین نیوز-فرمانده پلیس راه گنبدکاووس از فوت نوجوان ۱۳ ساله ساکن روستای گدم آباد از توابع بخش مرکزی این شهرستان بر اثر برخورد با ساختمان در حین راندن موتورسیکلت، به دلیل نداشتن مهارت رانندگی خبر داد. سرگرد علی اصغر آشور ...

ارکین نیوز-فرمانده پلیس راه گنبدکاووس از فوت نوجوان ۱۳ ساله ساکن روستای گدم آباد از توابع بخش مرکزی این شهرستان بر اثر برخورد با ساختمان در حین راندن موتورسیکلت، به دلیل نداشتن مهارت رانندگی خبر داد.

سرگرد علی اصغر آشور فارسیانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این نوجوان که ‘س – د’ نام دارد، بدون داشتن گواهینامه، به همراه دوست دوست هم سن خود، شب گذشته با یک دستگاه موتورسیکلت در معابر روستا رانندگی می کرد.
وی گفت: مهارت نداشتن در رانندگی و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه از یک سو و تخطی از سرعت مطمئنه، سبب برخورد شدید آنان با ستون یک ساختمان نیمه تمام در روستا می شود.
سرگرد آشور فارسیانی اضافه کرد: براثر این برخورد، یکی از نوجوانان به نام ‘س – د’ به دلیل شدت جراحات در دم فوت می کند و نفر دوم نیز که دچار مصدومیت شدید شده بود، توسط نیروهای اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس منتقل و دربخش مراقبت های ویژه این مرکز درمانی بستری می شود.
وی با الزامی دانستن داشتن گواهینامه رانندگی برای استفاده از تمام وسایل نقلیه موتوری توسط شهروندان، ازخانواده ها خواست به فرزندان بدون گواهینامه خود اجاره رانندگی ندهند تا شاهد حوادث ناگوار نباشند.
براساس پیگیری خبرنگار ایرنا از بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس، مصدوم حادثه دیشب روستای گدم آباد که از ناحیه سر و پای چپ دچار شکستگی شده، فاقد هوشیاری بوده و به دستگاه تنفس مصنوعی وصل می باشد.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست