• تاریخ: 2016-01-30
  • شناسه خبر: 13982
  • 280 بازدید

نخستین قطار تجاری چین وارد مرز اینچه برون می‌شود

ارکین نیوز-رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی گرگان، گفت: نخستین قطار تجاری چین وارد مرز اینچه برون می‌شود. رمضان بهرامی ، از برنامه ریزی برای افزایش تجارت استان گلستان در ایام پسا برجام خبرداد و گفت: شنبه هفته آ ...

ارکین نیوز-رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی گرگان، گفت: نخستین قطار تجاری چین وارد مرز اینچه برون می‌شود.

رمضان بهرامی ، از برنامه ریزی برای افزایش تجارت استان گلستان در ایام پسا برجام خبرداد و گفت: شنبه هفته آینده هیئت تجاری ۱۷۰ نفره از قزاقستان برای قراردادهای جدید وارد استان می شوند.

وی افزود: روز دوم تا ششم اسفند هم ترکمنستان نمایشگاه برگزار می شود و هیئت تجاری گلستان هم در این نمایشگاه حضور دارند.

وی همچنین از ورود قطار تجاری کشور چین به مرز اینچه برون خبرداد و اظهار کرد: این قطار پس از راه اندازی راه آهن اینچه برون به ترکمنستان نخستین بار است که از این مسیر عبور می کند.

بهرامی ورود این قطار به گلستان را گشایش کاری با چین دانست و اظهار کرد: فضای جدید اقتصادی منطقه با ورود این قطار باز خواهد شد و فواید خوبی برای استان خواهد داشت و حوزه اقتصادی اینچه برون را دگرگون می کند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گلستان اضافه کرد: بررسی زمان بندی ورود این قطار به استان و همچنین برآورد هزینه های تجارت کالا از این مسیر از دستاوردهای خوب این قطار برای تجار گلستان است.

وی افزایش تجارت با استان ترکمن نشین چین را از دیگر مزایای این مسیر دانست و بیان کرد: مواد مصرفی ساکنان این استان که بیشتر کالاهایی با برند حلال را مصرف می کنند نقطه هدف ما در این استان است./مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست