• تاریخ: 2015-11-14
  • شناسه خبر: 10519
  • 532 بازدید

نامه سرگشاده دبیر کمیته اقوام و مذاهب گلستان به سردبیر نشریه نود

ارکین نیوز – عبدالغفار رادمهر، دبیر کمیته اقوام و مذاهب گلستان نیز به جمع معترضین به تیتر اشتباه روزنامه ورزشی نود پیوست . در متن نامه رادمهر به سردبیر روزنامه ورزشی نود آمده است : جناب آقای احمدپور سردبیر محترم رو ...

ارکین نیوز – عبدالغفار رادمهر، دبیر کمیته اقوام و مذاهب گلستان نیز به جمع معترضین به تیتر اشتباه روزنامه ورزشی نود پیوست .
در متن نامه رادمهر به سردبیر روزنامه ورزشی نود آمده است :
جناب آقای احمدپور
سردبیر محترم روزنامه ورزشی نود
با سلام و احترام
بی مقدمه به اصل مطلب می پردازم که تیتر روزنامه ورزشی نود در روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۰۸/۲۱ مبنی بر اینکه ” ترکمنها باید زانو بزنند ” که باعث جریحه دار شدن احساسات مردم خونگرم و صمیمی عده کثیری از هموطنان شما یعنی ترکمنها شد…
من فکر نمی کنم تعمدی در کار باشد، اما…
اما ما ترکمنها، ایرانی ها و مسلمانان در مقابل هیچ انسانی زانو نمی زنیم! همچنانکه می دانید فقط در برابر خدا زانو می زنیم.
دوست هم نداریم که هیچ انسان دیگری برای ما زانو بزند، چه رسد به اینکه شما یک هموطن من نیز هستید.
برادر عزیز، ما قصد به زانو درآوردن هیچ انسانی را نداریم، احترام متقابل بین انسانها در تمام ادیان الهی وجود داشته و دارد.
ما در شرایط کنونی منطقه و خاورمیانه، واقف به منافع ملی خود هستیم. هیچوقت با اعتراض های معمول و رایج در جوامع دیگر، آرامش و امنیت منطقه را به خطر نمی اندازیم.
ما تیتر روز شنبه مورخ ۹۴/۰۸/۲۳ روزنامه نود مبنی بر اینکه ” ما برایتان زانو می زنیم ” را نشانه متانت و نوعدوستی شما می دانیم.
برای ما یک عذرخواهی به صورت رسمی در روزنامه مذکور کافی بود تا شاید احساسات جریحه دار شده ما ترکمنها ترمیم یابد.
بیاییم به جای اینکه با حرفها و کلامهای خود، همدیگر را به زانو در آوریم، دست در دست هم دهیم تا انسجام ملی، همدلی و همزبانی خود را به دنیا نشان دهیم…
به امید روزهایی باشیم که همه ایرانی فکر کنیم.
سرافراز باد ایران بزرگ
عبدالغفار رادمهر، دبیر کمیته اقوام و مذاهب گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست