• تاریخ: 2015-11-21
  • شناسه خبر: 10846
  • 567 بازدید

نافعی : شیوه اعتدال گرای سایت ارکین نیوز را می ستایم

ترکین نیوز – شاید کمتر کسی رشید نافعی جوان را نشناسد ، دانشجوی دکتری گرایش اطلاعات و دانش شناسی همیشه یکی از نویسندگانی بودند که سخنان ایشان در بین نسل جوان طرفدارهای زیادی را جذب کرده است . رشید نافعی از کاندیداها ...

ترکین نیوز – شاید کمتر کسی رشید نافعی جوان را نشناسد ، دانشجوی دکتری گرایش اطلاعات و دانش شناسی همیشه یکی از نویسندگانی بودند که سخنان ایشان در بین نسل جوان طرفدارهای زیادی را جذب کرده است .
رشید نافعی از کاندیداهای احتمالی مجلس دهم دیشب مهمان جشن یکسالگی سایت خبری ارکین نیوز بود .
ایشان دلنوشته ای را در خصوص این مراسم برای ما ارسال کردند که قابل تامل است .
متن دلنوشته رشید نافعی به شرح ذیل است :
جشن یکساله گی شما در وضعیت روبه جلوی گرمای تنور انتخابات به عنوان نماد دموکراسی و خرمن آگاهی را صمیمانه شاد باش میگویم و طی طریق به شیوه اعتدال گرایی تان را می ستایم و رونمایی از احساس خوش امید و نوید آینده ی هدفمند برای جامعه آگاه آق قلا توسط بانیان آن مراسم را فرصتی در چنبره اندیشمندی میدانم.
با عنایت به این که در وضعیت موجود گسل و حلقه مفقوده نواندیشی از دایره وسیع دنیای ارتباطات و شبکه های مجازی و فناوری اطلاعات ترمیم و تاثیر می پذیرد این گونه حرکتها ی جدید و بستر ساز تفکر و اندیشه لاجرم پلی خواهد بود میان دنیای خام دیتای فناوری بادنیای خردگرایانه و پردازش شده دانش و آگاهی .
از این منظربعداز پایان مراسم اینجانب بوی خوش استمرار چنین فعل و انفعالات با تحمل یکدیگرو هم نشینی تضادها با آرامش و وحدت در عین کثرت را احساس و استشمام نمودم و در این راستا شما فعل میشود و میتوانیم را به امید صرف آن در انتخابات پیش رو درلحظه خداحافظی به یادگار گذاشتید.
فلذا در نهایت و انجامه سخن امیدوارم دیگر سایت‌های فعال در عرصه نیز به بهانه اینگونه نشست ها و مراسم ها تنور فضای شور آگاهی مردم را برای آینده ای بهتر گرم نگه دارند…با تشکر مجدد
رشید نافعی دانشجوی دکتری گرایش اطلاعات و دانش شناسی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست