• تاریخ: 2015-10-12
  • شناسه خبر: 9324
  • 355 بازدید

مکه امروز از کاروان‌های حجاج ایرانی خالی می‌شود

ارکین نیوز-مدیرکل پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت گفت: امروز با خروج ۱۹۵۰ حاجی و عوامل ستادی و هیئت پزشکی حج، مکه از زائران ایرانی تخلیه می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، حسن سرخوش گفت: امروز با انتق ...

ارکین نیوز-مدیرکل پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت گفت: امروز با خروج ۱۹۵۰ حاجی و عوامل ستادی و هیئت پزشکی حج، مکه از زائران ایرانی تخلیه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، حسن سرخوش گفت: امروز با انتقال ۱۹۵۰ حاجی و عوامل ستادی و هیئت پزشکی حج از طریق فرودگاه جده به کشور، شهرمکه از زائران ایرانی خالی می‌شود.

سرخوش افزود: این گروه آخرین زائران ایرانی شهر مکه هستند که درقالب ۱۴ کاروان با ۷ پرواز سعودی به ایران انتقال می‌یابند.

مدیرکل پذیرش و اعزام سازمان حج وزیارت گفت: بدین ترتیب در عملیات حج امسال۳۶۵۰۰ زائر مدینه قبل با ۱۱۴پرواز از ششم الی بیستم مهرماه به میهن اسلامی منتقل شدند.

سرخوش از خروج ۱۶۵۰۰ حاجی مدینه بعد در قالب ۱۲۱کاروان از طریق فرودگاه مدینه به کشور تاکنون خبر داد و افزود: طبق برنامه تنظیم شده ۲۷۵۰۰ زائر مدینه بعد درقالب ۲۰۰کاروان با ۱۱۲پرواز از دوازدهم الی بیست و پنجم مهرماه شهر پیامبر را ترک خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه پروازهای زائران طبق برنامه وبه صورت طبیعی ادامه دارد گفت: از نوزده ایستگاه پروازی در کشور تاکنون به چهار ایستگاه بوشهر، یزد، بندرعباس و اردبیل پروازی صورت نگرفته است.

گفتنی است امسال ۶۴۰۰۰ نفر درقالب زائر، عوامل اجرایی و نیروهای ستادی در ایام مناسک حج به عربستان اعزام شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست