• تاریخ: 2015-11-01
  • شناسه خبر: 9967
  • 549 بازدید

معاون فرماندار شهرستان آق قلا:۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است

ارکین نیوز-جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی باحضور علی اکبر قجری معاون فرماندارشهرستان آق قلا و اعضاء این ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. علی اکبر قجری ضمن گرامیداشت ۱ ...

ارکین نیوز-جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی باحضور علی اکبر قجری معاون فرماندارشهرستان آق قلا و اعضاء این ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

علی اکبر قجری ضمن گرامیداشت ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ، به بیانات مقام معظم رهبری اشاره داشته و گفت: انقلاب اسلامی ایران در اعتراض به استکبار به وجود آمده و بر این اساس شکل گرفته و رشد پیدا کرده است ،استکبار ستیزی یعنی ملت ایران زیر بار مداخله جویانه و تحمیل قدرت استکبارگر نرود .
معاون فرماندار شهرستان آق قلا افزود :مقام معظم رهبری و بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با استدلال منطقی و قرآنی ، آمریکا را مصداق اتم استکبار شمردند.
به گزارش سایت فرمانداری آق قلا ،وی تاکید کرد : در برنامه های گرامیداشت این مناسبت باید مسئله نفوذ استکباری به عنوان هدف محوری علیه جمهوری اسلامی و همچنین معرفی جنایات آمریکا به عنوان مستکبر بزرگ علیه ملت ایران تبیین و تشریح گردد .
جانشین رئیس ستاد یوم الله ۱۳ آبان شهرستان آق قلا زورگویی ، از خود راضی بودن و حیله گر بودن را از جمله ویژگیهای مستکبر و به ویژه آمریکا بیان کرد و اظهار داشت : برای مقابله با این مستکبر لازم است همگان هوشیاربوده ، دولت و ملت همراه باشند ، مقاومت و ایستادگی در سرلوحه کارها قرار گیرد ، آشتی ناپذیری و شناسایی چهره واقعی استکبار و در نهایت ترویج فرهنگ غنی دینی و اسلامی در دستور کار قرار گیرد .
معاون فرماندار بر برگزاری راهپیمایی ضد استکباری با حضور اقشار مختلف مردم ، مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی ، دانش آموزان و دانشجویان به عنوان یک برنامه محوری در شهر آق قلا و انبار الوم تاکید کرد و گفت : در تمامی برنامه ها باید چرایی خوی استکبار ستیزی ملت فهیم و شریف کشور عزیزمان ایران تبیین و تشریح گردد .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست