• تاریخ: 2016-01-26
  • شناسه خبر: 13856
  • 917 بازدید

مشکل گازرسانی به روستای کریم ایشان مراوه تپه/ یک خانوار مانع رسیدن گاز

ارکین نیوز-یکی از اهالی روستای تاریخی کریم ایشان مراوه تپه گفت: هوای این روستا در زمستان بسیار سرد می شود و بچه ها تحمل سرمای زمستان را ندارند. روستای کریم ایشان یکی از روستای قدیمی شهرستان مراوه تپه می باشد و مدرسه تاری ...

ارکین نیوز-یکی از اهالی روستای تاریخی کریم ایشان مراوه تپه گفت: هوای این روستا در زمستان بسیار سرد می شود و بچه ها تحمل سرمای زمستان را ندارند.

روستای کریم ایشان یکی از روستای قدیمی شهرستان مراوه تپه می باشد و مدرسه تاریخی کریم ایشان به عنوان یکی از آثار تاریخی مشهور کشور است.

روستای زیبا با طبیعتی بکر و دست نخورده، درختان انار و انجیر وحشی در این روستا و اطراف آن زیاد به چشم می خورد و خیل مشتاقان به رب انار ترش را در فصل انارچینی به سوی خود جذب می کند.

کار گازرسانی به این روستا بعد از پایان خط انتقال گاز به مراوه تپه آغاز شد و اکنون بیشتر روستا از این نعمت برخورداند، اما چندین خانوار انتهایی روستا (از سمت کلاله به مراوه تپه) هنوز گاز به آنها نرسیده و این در حالی است که مردم مشتاق داشتن گاز می باشند!.

محله بابایی ها و بهرام زاده ها، دو محله ی روستای کریم ایشان است که هنوز عملیات گازرسانی به آن صورت نگرفته و زمستان سرد نیز در راه است.

یکی از اهالی این مشکل را اینگونه بیان می کند: اختلاف بر سر این است که اداره گاز عبور لوله گاز را منوط به اجازه یکی از اهالی برای رد شدن لوله از درون زمین مشروط کرده چرا که در غیر این صورت لوله باید از درون رودخانه عبور کند و این هم عملی نمی شود و آن خانوار نیز به علت برخورد نامناسب فردی، اجازه عبور این خط لوله را از درون زمینش نمی دهد.
اترک

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست