• تاریخ: 2015-12-05
  • شناسه خبر: 11414
  • 633 بازدید

مشهدی ها در گنبد چکار می کنند/ فرصت درآمد زایی که ما بی خبریم

ارکین نیوز – دیروز یکی از دوستان ساعت یک بامداد از خانه خارج می شود و در کوچه با دو مرد با یک ماشین سایپا مواجهه می شود این افراد ظاهرا در حال چیدن نارنج های داخل کوچه بودند از آنها می پرسد کجایی هستید؟می گویند اهل ...

ارکین نیوز – دیروز یکی از دوستان ساعت یک بامداد از خانه خارج می شود و در کوچه با دو مرد با یک ماشین سایپا مواجهه می شود این افراد ظاهرا در حال چیدن نارنج های داخل کوچه بودند از آنها می پرسد کجایی هستید؟می گویند اهل مشهد هستیم و در خیابان های گنبد نارنج جمع میکنیم و به مشهد می بریم دوستمان کنجکاو می شود و قیمت فروش نارنج را در مشهد می پرسد آنها می گویند ۱۵۰۰ تومان !!!!
یک حساب سر انگشتی کردیم شبی ۳ میلیون مشهدیها از خیابان ها ی شهر گنبد زمانی که ما خوابیم کاسب می شوند و ما آن همه بیکار ……
سایت حابار نیز می نویسد : پس از انتشار پیام تلگرامی ذیل در شبکه های اجتماعی یکی از پر فوروارد ترین پیام های منطقه ترکمن صحرا در تلگرام قرار گرفت که ضرورت شناسایی و استفاده از فرصت های درآمد زایی فصلی در منطقه را برای مردم شفاف سازی می کند.البته خیلی دیگر نظیر چنین فرصت هایی در منطقه تورکمن صحرا وجود دارد فرصت هایی که اگر توجه شود فرصت درآمد زایی قابل تاملی را در اختیار جوانان جویای کار قرار می دهد.

  • آزاد - 2015-12-06 در 7:35 ق.ظ

    اگر از درختان جلوی منازل که صاحب آن خانه آبیاری می کند کنده شود، آیا این کار اسمش دزدی نیست؟ نیروی انتظامی نباید جلوی این افراد را بگیرد؟

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست