• تاریخ: 2015-11-09
  • شناسه خبر: 10277
  • 362 بازدید

مشاور جوان استاندارگلستان:موضوع توسعه استان در همه ابعاد باید دغدغه و اولویت مسئولان باشد

ارکین نیوز-علی نصیبی مشاور جوان استاندار گلستان در جمع شبکه مشاوران جوان استان گفت: مشاوران جوان علی‌رغم برخی موانع با هدف ایجاد زمینه و بستر لازم برای به کارگیری ایده ها و راهکارهای تخصصی جوانان صاحب‌نظر درحل موضوعات مخ ...

ارکین نیوز-علی نصیبی مشاور جوان استاندار گلستان در جمع شبکه مشاوران جوان استان گفت: مشاوران جوان علی‌رغم برخی موانع با هدف ایجاد زمینه و بستر لازم برای به کارگیری ایده ها و راهکارهای تخصصی جوانان صاحب‌نظر درحل موضوعات مختلف اعم از توسعه مسائل فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کار خود را آغاز کرد.

اوی افزود: به واقع هدف پنهان ما که شاید اهمیت بیشتری دارد، توانمند سازی جوانان و پرورش تدریجی مدیران فردا و یا آماده سازی جوانانی فعال و پویا و تاثیرگذار برای فردای استان، در پی این فرایند مشاوره است.

نصیبی بیان کرد: موضوع توسعه استان در همه ابعاد آن باید دغدغه و اولویت همه مسئولان چه دانشگاهیان و چه چهره های مذهبی و چه چوانان باشد چرا که استان قابلیت های گوناگونی دارد که باید در راستای بهره مناسب و اصولی از آن تلاش کنیم تا شاهد افزایش اشتغال، رفاه و آباداین در سطح استان باشیم.

نصیبی با اشاره به اینکه نباید با کوبیدن بر طبل اختلافات سیاسی و فکری و اجتماعی و قومیتی انسجام لازم را برای توسعه استان از بین ببریم، گفت: اختلاف دیگاه به صورت طبیعی و منطقی موجب نشاط و پویایی جوامع است ولی اگر به عصبیت و تعصب برسد در روند توسعه اخلال ایجاد می کند.

وی اظهار داشت:در دولت گذشته با ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان بخشی از امور مربوط به جوانان به وزارت ورزش واگذار شد و علیرغم تلاش های انجام شده در راستای پرداختن به مسائل جوانان اما به دلیل مسائل بودجه ای و حجم زیاد کار وزارت ورزش این امور در حاشیه قرار گرفت و ما امیدوار هستیم در دولت تدبیر و امید این نقیصه جبران شود.

در ادامه این جلسه برخی مشاورین حوزه جوانان ستانداری به بیان نظرات ودیدگاه های خود در خصوص استان پرداختند که پیگیری مساله آشورداه و به نتیجه رسیدن آن، توسعه کیفی دانشگاه ها و استفاده از نیروی انسانی متخصص و جوان در امور مدیریت و تصمیم سازی استان و لزوم تربیت مدیران جوان برای آینده استان از جمله مباحث مطرح شده بود.
روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست