• تاریخ: 2016-06-27
  • شناسه خبر: 18911
  • 362 بازدید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان آق قلا اعلام شد

ارکین نیوز- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آق قلا، مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرهای آق قلا و انبارالوم را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”جواد وظیفه شناس” در گفت ...

ارکین نیوز- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آق قلا، مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرهای آق قلا و انبارالوم را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”جواد وظیفه شناس” در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گفت : راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور از ساعت ۱۰ صبح از فلکه وحدت تا میدان قدس در شهر آق قلا برگزار می شود. همچنین در شهر انبارالوم از ساعت ۱۰ صبح از حوزه بسیج بدر تا میدان بخشداری وشمگیر برگزار خواهدشد.

وی با دعوت از عموم مردم فهیم و با بصیرت شهرستان آق قلا جهت شرکت در این راهپیمایی بزرگ گفت : از همه مردم شهرستان آق قلا دعوت می نمائیم، همگام و همراه با ملت بیدار و آگاه، در راهپیمایی روز قدس، که نشان از اتحاد، همدلی و انسجام مردم و مسئولین دارد، شرکت نموده و با آرمانهای امام راحل(ره)و بنیانگذار این روز، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین و شهداء میثاقی دوباره بندد و حافظ امنیت، اقتدار و استقلال کشور خود در برابر نقشه های شوم دشمنان باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست