• تاریخ: 2015-01-24
  • شناسه خبر: 950
  • 582 بازدید

مسکن مهر کلاله از پروژه‌های ناموفق کشور است

ارکین نیوز-نماینده مردم شهرستان‌های مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسکن مهر کلاله یکی از پروژه‌های ناموق کشور است. عبدالکریم رجبی در جلسه رسیدگی به مشکلات مسکن مهر کلاله افزود: این پروژه یکی ...

1419588150386_55513

ارکین نیوز-نماینده مردم شهرستان‌های مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسکن مهر کلاله یکی از پروژه‌های ناموق کشور است.

عبدالکریم رجبی در جلسه رسیدگی به مشکلات مسکن مهر کلاله افزود: این پروژه یکی از دغدغه‌های همه مردم و مسوولان است به عنوان یکی از پروژه‌های ناموفق کشور معرفی شده است.

وی با بیان اینکه پروژه‌های مسکن مهر ‘شاهرود و کلاله’ با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند اظهار امیدواری کرد که مشکلات مسکن مهر کلاله تا قبل از بروز هرگونه حادثه برطرف شود.

رجبی افزود: پس از تذکر به وزیر راه و شهرسازی در جلسه علنی مجلس، این وزارتخانه وعده‌هایی برای حل این مشکلات داده است که امیدواریم تا ظرف چند روز آینده تکلیف نهایی مشخص شود.

فرماندار شهرستان کلاله نیز با اشاره به مشکل مسکن مهر و نشست تعدادی از بلوک‌ها گفت: متاسفانه جانمایی برای احداث این پروژه ملی در کلاله نامناسب بوده است.

‘ نصرت برزگر’ افزود: همه باید تلاش کنیم تا با توجه به مشکلات این ساختمان‌ها، حقی از ساکنان این پروژه پایمال نشود.

مسکن مهر کلاله دارای ۴۸۰ واحد می‌باشد که به دلیل مشکلات زیاد از جمله ترک برداشتن دیوارها در مجموع ۶۰ واحد مسکونی در خط قرمز سکونت قرار گرفت.

ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست