• تاریخ: 2017-02-27
  • شناسه خبر: 22387
  • 367 بازدید

مرگ بانوی گنبدی در آتش‌سوزی منزل مسکونی

ارکین نیوز-معاون فرهنگی و اجتماعی هنگ مرزی اترک شهرستان گنبدکاووس از مرگ یک بانوی گنبدی در آتش‌سوزی یک منزل مسکونی خبر داد. جواد کارکن امشب در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان با ابراز تاسف از عدم توجه به نکات ایمنی در ...

ارکین نیوز-معاون فرهنگی و اجتماعی هنگ مرزی اترک شهرستان گنبدکاووس از مرگ یک بانوی گنبدی در آتش‌سوزی یک منزل مسکونی خبر داد.

جواد کارکن امشب در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان با ابراز تاسف از عدم توجه به نکات ایمنی در منازل مسکونی و عدم آموزش نحوه برخورد با آتش‌سوزی، اظهار کرد: متاسفانه حادثه آتش‌سوزی منزل مسکونی در یکی از روستاهای شهرستان گنبدکاووس منجر به مرگ یک نفر شد.

وی با بیان اینکه این آتش‌سوزی در روستای آرا قویی بخش مرزی داشلی برون اتفاق افتاد، افزود: این حادثه دلخراش منجر به فوت یک زن جوان ۲۳ ساله و عزادار شدن خانواده وی شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی هنگ مرزی اترک با تاکید بر اینکه این آتش‌سوزی به دلیل برخورد پتو با بخاری آغاز شد، ادامه داد: در این حادثه تلاش اهالی روستا و همسر این زن برای نجات وی بی‌نتیجه ماند و این زن متاسفانه جانش را از دست داد.

گفتنی است در زمان مشابه وقوع این حادث یک فقره آتش‌سوزی در بلوار دانشجوی گنبدکاووس جنب پارک شهید فهمیده نیز رخ داد که خوشبختانه با اطفای حریق توسط آتش‌نشانان هیچ خسارت جانی در پی نداشت/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست