• تاریخ: 2015-12-14
  • شناسه خبر: 11720
  • 319 بازدید

مرگدری خبر داد: دکل‌های حفاری چاه نفت در گلستان مستقر شد

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار گلستان گفت: دکل‌های حفاری چاه نفت در گلستان مستقر شد و آزمایش‌های لازم نیز انجام‌شده است. علی مرگدری، ظهر دوشنبه، در مجمع عالی شورای قشر سازمان بسیج کارگری، ...

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار گلستان گفت: دکل‌های حفاری چاه نفت در گلستان مستقر شد و آزمایش‌های لازم نیز انجام‌شده است.

علی مرگدری، ظهر دوشنبه، در مجمع عالی شورای قشر سازمان بسیج کارگری، گفت: با به پایان رسیدن تست‌های مختلف، عملیات اجرایی حفاری چاه‌های نفت و گاز به‌زودی در استان گلستان آغاز می‌شود.

وی با بیان این که راه‌اندازی بندر خواجه نفس با سرمایه‌گذار جدید و احداث راه‌آهن گرگان-مشهد از دیگر طرح‌های مهم استان گلستان است، افزود: منطقه آزاد صنعتی تجاری استان گلستان در مجلس در حال تدوین لایحه است تا به صحن علنی برود و تلاش می‌کنیم تا قبل از ورود مجلس به بودجه ۹۵ و برنامه ششم توسعه در مجلس مطرح‌شده و رأی بیاورد.

وی بیان کرد: تا نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم و لایحه بهبود فضای کسب‌وکار نیز در مجلس در حال پیگیری است.

مرگدری با بیان این که بسیج سازندگی در بخش اقتصادی می‌تواند کمک بزرگی باشد، تصریح کرد: در یک تعامل سازنده و همفکری ارزشمند از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم و تکیه اقتصاد مقاومتی باید بر عدالت و متکی بر علم و فناوری باشد که نیازمند افرادی متعهد و کارآمد است.

وی اظهار کرد: همه دستاوردهای انقلاب باید حفاظت شود و تداوم پیشرفت و توسعه هدف گزاری می‌شود، همه آحاد جامعه مخاطب هستند اما نخستین لایه بسیجیان و مسئولان هستند.

وی با اشاره به طرح تکاپو گفت: این طرح ظرفیت خوبی است که می‌تواند واحدهای خرد، کلان و متوسط را پوشش دهد/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست