• تاریخ: 2015-12-10
  • شناسه خبر: 11602
  • 354 بازدید

مردم شهرستان آق‌قلا بیش از ۱۲ میلیارد ریال زکات پرداخت کردند

ارکین نیوز-رئیس شورای زکات آق‌قلا گفت: کشاورزان و دامداران شهرستان آق‌قلا امسال بیش از ۱۲ میلیارد ریال زکات پرداخت کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از آق‌قلا، جواد وظیفه شناس در جلسه شورای زکات شهرستان آق قلا اظهار داشت: ا ...

ارکین نیوز-رئیس شورای زکات آق‌قلا گفت: کشاورزان و دامداران شهرستان آق‌قلا امسال بیش از ۱۲ میلیارد ریال زکات پرداخت کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آق‌قلا، جواد وظیفه شناس در جلسه شورای زکات شهرستان آق قلا اظهار داشت: از مردم خیر شهرستان آق‌قلا بیش از یک میلیارد و دویست میلیون تومان زکات جمع آوری شده است.

وی درباره محل مصرف زکات های جمع آوری شده گفت : ۸۰۰ میلیون تومان از این میزان صرف کمک به ضعفا و محرومان مانند تهیه جهیزیه برای عروسان ساخت و مرمت خانه‌های محرومان تحت پوشش و هزینه‌های تحصیلی آن‌ها شده است.

رئیس شورای زکات آق‌قلا تصریح کرد: ۴۰۰ میلیون تومان از این مبلغ صرف هزینه‌های عمرانی شهرستان آق‌قلا شده است.

وظیفه‌شناس اظهار کرد: براساس قانون، دولت هم معادل زکات جمع‌آوری شده به مردم آن شهرستان کمک می‌کند که می‌تواند به عمران و آبادانی منطقه کمک کند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آق‌قلا گفت: امسال با توجه به باران رحمت الهی امیدواریم کشت محصولات زراعی بهتر شود و در نتیجه زکات بیشتری نیز جمع‌آوری شود.

وی گفت: مردم شهرستان آق‌قلا یکی از شهرستان‌های برتر در پرداخت زکات هستند و به همه محصولات کشاورزی و دامداری زکات پرداخت می‌کردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست