• تاریخ: 2016-10-16
  • شناسه خبر: 20979
  • 268 بازدید

مدیر کل امور اجتماعی گلستان: متکدیان در گلستان جمع آوری می شوند

ارکین نیوز- مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان گفت: متکدیان در گلستان جمع آوری می شوند. به گزارش روابط عمومی استانداری گلستان عبدالرضا چراغعلی اظهار کرد: تکدی گری به عنوان یکی از آسیب‌های اجتماعی است که خود به ...

ارکین نیوز- مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان گفت: متکدیان در گلستان جمع آوری می شوند.

به گزارش روابط عمومی استانداری گلستان عبدالرضا چراغعلی اظهار کرد: تکدی گری به عنوان یکی از آسیب‌های اجتماعی است که خود به عنوان منبع بروز و ظهور آسیب‌های اجتماعی دیگر است.

وی افزود: از مهم‌ترین آسیب‌های اجتماعی که در ادامه تکدی گری گریبان جامعه را می‌گیرد می‌توان به مهاجر پذیری استان، زنان و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست، اعتیاد، معلولیت‌های جسمی و ذهنی اشاره کرد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان تصریح کرد: در این بین نقش و مسئولیت دستگاه‌های اجرایی استان در کاهش آسیب فوق را با اهمیت تر و سنگین تر جلو ه می‌دهد.

چراغعلی گفت: اینکه دقت نظر بیش از پیش در خصوص وضعیت متکدیان یکی از اهداف انجام طرح ساماندهی است.

به گفته وی، بررسی و اتخاذ راه حل‌های مناسب تر برای مقابله با پدیده تگدی گری یکی دیگر از برنامه‌های اداره کل امور اجتماعی وفرهنگی است.

چراغعلی افزود: جمع آوری متکدیان سطح استان در راستای اجرای مصوبه شورای عالی اداری کشور درباره ساماندهی متکدیان با کمک کارشناسان اموراجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان و به منظور بررسی وضعیت متکدیان استان، نیازسنجی و پیگیری وضعیت ساماندهی آنان با هماهنگی شهرداری گرگان اتفاق افتاد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست