• تاریخ: 2016-11-02
  • شناسه خبر: 21208
  • 184 بازدید

مدیرکل میراث فرهنگی گلستان: ظرفیت راه اندازی قطار گردشگری گلستان – قزاقستان وجود دارد

ارکین نیوز- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان با بیان این که ظرفیت ایجاد قطار گردشگری گلستان – قزاقستان وجود دارد، گفت: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک این قطار راه‌اندازی شود. ابراهیم کریمی عصر سه‌شنبه در دید ...

ارکین نیوز- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان با بیان این که ظرفیت ایجاد قطار گردشگری گلستان – قزاقستان وجود دارد، گفت: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک این قطار راه‌اندازی شود.

ابراهیم کریمی عصر سه‌شنبه در دیدار سفیر قزاقستان در ایران با استاندار گلستان، اظهار کرد: سال گذشته کمیسیون مشترک ایران و قزاقستان تشکیل شد و بر روی سه محور توافق شد.

وی بابیان اینکه پرواز گرگان – آکتائو و گسترش گردشگری سلامت بخشی از توافقات این کمیسیون مشترک بود، افزود: با توجه به ظرفیت پزشکی و بیمارستانی گرگان انتظار می‌رفت بخشی از قزاق‌هایی که برای درمان به ایران می‌آیند، گلستان را انتخاب کنند اما این اتفاق رخ نداد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان ادامه داد: قطار گردشگری از گرگان تا مرز اینچه برون افتتاح‌شده و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک قطار گردشگری گرگان – قزاقستان برقرار شود.

وی تصریح کرد: اگر قطار گردشگری راه‌اندازی شود هزینه سفر کاهش‌یافته و شاهد افزایش توریسم دو کشور خواهیم بود.

کریمی خاطرنشان کرد: گلستان در حوزه گردشگری، اقامتی، پذیرائی، خدمات گردشگری و سایر موضوعات و همچنین گردشگری سلامت جاذبه‌های بسیاری دارد که می‌تواند باعث توسعه روابط دو کشور شود/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست