• تاریخ: 2016-11-03
  • شناسه خبر: 21223
  • 276 بازدید

مدیرکل مدیریت بحران گلستان: طوفان در استان گلستان خسارت چندانی نداشته است

ارکین نیوز- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان گفت: طوفان شب گذشته در استان گلستان که در مواردی تا ۱۱۵ کیلومتر سرعت داشت، خسارات سنگین به دنبال نداشته است. به گزارش روابط عمومی استانداری گلستان، صادقعلی مقدم اظهار ...

ارکین نیوز- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان گفت: طوفان شب گذشته در استان گلستان که در مواردی تا ۱۱۵ کیلومتر سرعت داشت، خسارات سنگین به دنبال نداشته است.

به گزارش روابط عمومی استانداری گلستان، صادقعلی مقدم اظهار داشت: در آخرین گزارش ارائه شده از ایستگاه هواشناسی فرودگاه بین المللی گرگان سرعت باد دیشب به صورت لحظه‌ای ۱۱۵ کیلومتر در ساعت ثبت شد که با این سرعت زیاد پیش‌بینی خسارات زیاد داشتیم اما خوشبختانه آسیب‌های وارده چشمگیر نبوده است.

وی اظهار کرد: در گزارش‌های ارائه شده و جمع بندی آن تا این لحظه قطع چند درخت در برخی شهرهای گلستان از جمله گرگان و علی آباد داشتیم که سبب بروز خساراتی به خودروهای پارک شده وارد شد.

مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان ادامه داد: همچنین تاکنون چند گزارش خسارت به منازل مبنی بر برداشته شدن سقف خانه ها واصل شده است که بیشترین آن در شهرستان علی آبادکتول بوده است.

مقدم گفت: همچنین در برخی شهرهای استان گلستان قطع برق به صورت مقطعی رخ داد اما اکنون مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری گلستان افزود: با توجه به فصل باردهی درختان مرکبات در باغ ها، همکاران دستگاههای مرتبط استانی در حال بررسی میزان خسارت های احتمالی به کشاورزان منطقه هستند.

وی با اشاره به بارندگی شب گذشته و آبگرفتگی معابر و خیابان‌ها گفت: از این ناحیه خسارتی در هیچ یک از شهرهای استان گلستان نداشتیم هرچند مشکلاتی در تردد مردم ایجاد شد.

براساس داده‌های هواشناسی، بارندگی دست کم تا امشب در گلستان ادامه دارد و دمای هوا نیز به صورت محسوسی کاهش می‌یابد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست