• تاریخ: 2014-12-27
  • شناسه خبر: 369
  • 3,341 بازدید

ماهی فروشان بازارچه بندرترکمن : از این محل جا به جا نخواهیم شد

ارکین نیوز-زمزمه هایی مبنی بر جا به جایی محل بازار وجود دارد. بازار ماهی فروشان بندر ترکمن قرار است به زودی به محل دیگری در جاده بندر ترکمن به گمیشان منتقل شود. اما ماهی فروشان معتقدند مغازه های آن بازار برای آن ها کوچک ...

1419091425img_0642

ارکین نیوز-زمزمه هایی مبنی بر جا به جایی محل بازار وجود دارد. بازار ماهی فروشان بندر ترکمن قرار است به زودی به محل دیگری در جاده بندر ترکمن به گمیشان منتقل شود. اما ماهی فروشان معتقدند مغازه های آن بازار برای آن ها کوچک است و همچنین از شهر دور است. ماشین نمیتواند وارد آن شود و بار خالی کند. بنابر این آن ها می گویند که از این محل جا به جا نخواهند شد. آن ها تصمیم دارند در همین محل کنونی بمانند.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان گلستان“بازار قدیمی ماهی فروش های شهرستان بندر ترکمن در خیابان شهید بهشتی این شهرستان قرار دارد. این بازار در همه فصول،  گونه های مختلف ماهیان پرورشی و دریایی استان گلستان و سایر استان های کشور را تامین می کند. همچنین صادرات به کشور های دیگر هم انجام می شود.

میان تب و تاب فروش ماهی های دریای شمال، چند بساط میوه و سبزی هم در این بازار به چشم می خورد. ورود و خروج ماشین های سواری و پارک کردن آن ها در محیط بازار به یک امر عادی تبدیل شده و تردد در آن از قانون خاصی پیروی نمی کند.

قیمت های ماهی در این بازار نسبت به بازار گمیشان کمی ارزان تر است. یکی از ماهی فروشان در این باره می گوید: ماهی در گمیشان به صورت تک فروشی است و رقابتی در آن بازار وجود ندارد. به همین دلیل هم کمی گران تر است. اما در بازار ماهی فروش های بندر ترکمن، به دلیل وجود فضای رقابتی بین ماهی فروشان و عمده فروشی، ماهی در آن جا ارزان تر عرضه می شود.

زمزمه هایی مبنی بر جا به جایی محل بازار وجود دارد. بازار ماهی فروشان بندر ترکمن قرار است به زودی به محل دیگری در جاده بندر ترکمن به گمیشان منتقل شود. اما ماهی فروشان معتقدند مغازه های آن بازار برای آن ها کوچک است و همچنین از شهر دور است. ماشین نمیتواند وارد آن شود و بار خالی کند. بنابر این آن ها می گویند که از این محل جا به جا نخواهند شد. آن ها تصمیم دارند در همین محل کنونی بمانند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست