• تاریخ: 2015-06-03
 • شناسه خبر: 4579
 • 690 بازدید

لزوم پاسخ‌گویی شرکت برق آق قلا به شهروندان

ارکین نیوز – براساس گزارشات واصله مردمی به سایت ارکین نیوز ؛ امور توزیع برق شهرستان از اسفند سال گذشته ، نسبت به صدور انشعاب جدید با وجود ثبت نام و اخذ وجه خود داری می کند. بر اساس این گزارش با وجود گذشت چندین ماه ...

888
ارکین نیوز – براساس گزارشات واصله مردمی به سایت ارکین نیوز ؛ امور توزیع برق شهرستان از اسفند سال گذشته ، نسبت به صدور انشعاب جدید با وجود ثبت نام و اخذ وجه خود داری می کند.
بر اساس این گزارش با وجود گذشت چندین ماه از پایان کارهای ساختمانی واحدهای مسکونی ساخته شده توسط مردم اما مسوولان اداره برق نسبت به برقدار کردن خانه های متقاضیان اقدام خاصی انجام نداده اند.
متاسفانه بیشتر این افراد از اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه هستند که از سرناچاری و با قرض و وام سرپناهی برای خانواده خود ساخته اند اما اکنون که ساخت و ساز پایان یافته شرکت برق با مالکان برای فروش انشعاب همکاری نمی کند.
البته پیگیرهای خبرنگار ارکین نیوز حاکی از این است که یک سری مشکلات مالی بین اداره برق و پیمانکار نصب انشعاب باعث بروز این مشکل شده است و امور برق شهرستان مشکلی برای واگذاری انشعاب جدید ندارد.
سایت مردمی ارکین نیوز آماده دریافت و نشر جوابیه اداره برق شهرستان آق قلا جهت تنویر افکار عمومی مردم است.

 • ناصر - 2015-06-03 در 10:14 ق.ظ

  یک سری مشکلات مالی بین اداره برق و پیمانکار به مردم چه ربطی داره. اگه این مشکلات تا ابد حل نشه پس تاابد مردم باید تاوان پس بدهند؟ رئیس اداره برق که نمیدانم کیستی……………

 • مهران - 2015-06-03 در 12:41 ب.ظ

  چرا اداره برق مشکل مالی خود را پیمانکار حل نمیکنه،این مشکل چه ربطی به مردم داره، پولهای مردم اداره برق استفاده میکنه و مردم را الاف خود کرده .یک پاسخگوی مردم باشه و رسیدگی شود؟

 • ناصر - 2015-06-03 در 12:46 ب.ظ

  دیگه تو سایتتون نظر نمیدم. چرا سانسور میکنی. لااقل اینجوری مینوشتین: …رئیس اداره برق که نمیدانم کیستی رک بهت بگم……….
  مدیر سایت : دوست عزیزجناب اقای ناصر
  قبلا یادآوری شده که نظرات حاوی توهین و افترا در سایت فعال نمی شود و حداقل اش با وایرایش منتشر می شود

 • شهروندان - 2015-06-03 در 5:22 ب.ظ

  اداره برق همیشه مشکلاتی را که نمیتونه حل بکنه ویا بهتر بگیم {کم کاری}اونهم به وضوح دیده میشه را به مسائل مالی ربط میده//چطور موقعی که شهروندان بابت واریز فیش برق کمی دیر کنند سریع برق را قطع میکنند ولی برای حل مشکل همان شهروندان از {سریع/زود/وتند} خبری …یوخ؟

 • یونس - 2015-06-04 در 12:58 ق.ظ

  واقعا جای تاسف داره. بنده مهرماه سال ۹۳ در خواست انشعاب برق رو دادم و تمام هزینه های مربوط رو هم پرداخت کردم . با وجود اینکه صدها بار به اداره برق مراجعه شده است اما تا کنون اقدامی در جهت نصب انشعاب صورت نگرفته. واقعا این پیمانکاری که چندین ماه میشه مردم رو توی سرمای زمستان و گرمای تابستان به حال خودش رها کرده اینقدر نفوذ داره؟ آیا مسولین برق آق قلا از جنس همین مردم هستن؟ آیا این مسولین عزیز توی این دمای بالای ۴۰ درجه میتونن ۵ دقیقه کولر اتاقشون رو خاموش کنن تا درد مردم را بیشتر درک کنن؟ اگه قرار بود خانواده و کودکان این عزیزان هم توی این گرما ،بدون برق بودن آیا باز هم دست روی دست میذاشتن؟ مسلما خدایی هست و عدالتی هست حتی اگه وجدانی در کار نباشه. یاد بزرگی میافتم که میگه بترسید از آه مظلوم…….
  ۰۹۱۱۳۷۵۷۸۹۹

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست