• تاریخ: 2016-08-21
  • شناسه خبر: 20062
  • 400 بازدید

لایحه ایجاد منطقه آزاد اینچه برون در صحن علنی مجلس هم رای می آورد

ارکین نیوز- مدیر پروژه منطقه آزاد اینچه برون در شرق استان گلستان با اشاره به موافقت کمیسیون اقتصادی مجلس با لایحه ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از جمله اینچه برون؛ گفت: این لایحه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی هم رای می ...

ارکین نیوز- مدیر پروژه منطقه آزاد اینچه برون در شرق استان گلستان با اشاره به موافقت کمیسیون اقتصادی مجلس با لایحه ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از جمله اینچه برون؛ گفت: این لایحه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی هم رای می آورد.

حمیدرضا قالیباف اظهار داشت: از آنجا که حدود ۱۵۰ نفر از نمایندگان مجلس بهره مند و آگاه از ایجاد شرایط مناطق ویژه آزاد تجاری و اقتصادی در استان های مختلف کشورمان هستند، می توان به تصویب آن در مجلس امیدوار بود.

وی اضافه کرد: لایحه ایجاد منطقه آزاد اینچه برون که نوید ساخت آن در آذر ماه سال ۹۳ در جریان سفر هیات دولت به استان گلستان توسط رییس جمهوری به عنوان رییس شورای عالی مناطق آزاد داده شد، براساس کارها و نظرات و جلسات کارشناسی بوده است.

وی با اشاره به نظر موافق کارشناسی روز گذشته کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در موافقت با ایجاد منطقه آزاد اینچه برون ابراز اطمینان کرد: این موضوع نوید دهنده رای موافق نمایندگان در صحن علنی نیز خواهد بود.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست