• تاریخ: 2015-11-01
  • شناسه خبر: 9992
  • 467 بازدید

قتل برادر بزرگ توسط برادر کوچک تر با اسلحه شکاری در گنبد

ارکین نیوز-فرمانده انتظامی گنبدکاووس از وقوع یک فقره قتل و دستگیری قاتل در کمتر از هفت ساعت در این شهرستان خبر داد و گفت: دراین حادثه، قاتل با اسلحه شکاری برادر خویش را به قتل رساند. فرمانده انتظامی گنبدکاووس از وقوع یک ...

ارکین نیوز-فرمانده انتظامی گنبدکاووس از وقوع یک فقره قتل و دستگیری قاتل در کمتر از هفت ساعت در این شهرستان خبر داد و گفت: دراین حادثه، قاتل با اسلحه شکاری برادر خویش را به قتل رساند.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس از وقوع یک فقره قتل و دستگیری قاتل در کمتر از هفت ساعت در این شهرستان خبر داد و گفت: دراین حادثه، قاتل با اسلحه شکاری برادر خویش را به قتل رساند.
سرهنگ محمد علی عسگری افزود: این حادثه صبح دیروز (شنبه) و در پی درگیری لفظی بین دو برادر بر سر اختلاف ملکی، در یکی از روستاهای حومه گنبدکاووس رخ داد.

وی گفت: در این درگیری لفظی که پدر خانواده نیز حضور داشت، جمشید برادر کوچکتر و ۳۴ ساله خانواده با اسلحه تک لول شکاری به سمت ابراهیم برادر بزرگتر و ۴۶ ساله، شلیک کرده و از صحنه متواری می شود.
سرهنگ عسگری اضافه کرد: درپی اصابت گلوله به قفسه سینه برادر بزرگتر و جراحت شدید آن، تا رسیدن نیروهای امدادی و نیز پلیس آگاهی، وی از دنیا می رود و بلافاصله عملیات پلیس برای دستگیری قاتل آغاز می شود.
وی تصریح کرد: با سرنخ های به دست آمده مشخص شد قاتل به شهر گرگان گریخته و با هماهنگی و همکاری پلیس آگاهی گرگان، عصر روز حادثه و در کمتر از هفت ساعت وی در یکی از خیابان های این شهر شناسایی و دستگیر می شود.
فرمانده انتظامی گنبدکاووس خاطرنشان کرد: قاتل پس از دستگیری به قتل برادر خود اعتراف نمود و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد./ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست