• تاریخ: 2015-01-19
  • شناسه خبر: 774
  • 2,047 بازدید

قاتل کوک کلاله ای در گمیشان دستگیر شد

ارکین نیوز-قاتل بی رحم کودک ۸ ساله کلاله ای که پش از آن یک نوجوان گرجستانی را هم به قتل رسانده بود در مخفیگاهش در گمیشان به دام افتاد. “در گرجستان شکست عشقی خوردم و بعد از آن مرتب حالت جنون به من دست می‌داد، برای ه ...

thumb102-e8ff434540b5eefc582f822f6961bf7e
ارکین نیوز-قاتل بی رحم کودک ۸ ساله کلاله ای که پش از آن یک نوجوان گرجستانی را هم به قتل رسانده بود در مخفیگاهش در گمیشان به دام افتاد.

“در گرجستان شکست عشقی خوردم و بعد از آن مرتب حالت جنون به من دست می‌داد، برای همین دست به ۲جنایت زدم. »
این بخشی از اعترافات پسر ۲۹ساله‌ای است که به اتهام قتل دختر ۱۶ساله گرجستانی تحت تعقیب پلیس بین‌الملل بود و بعد از فرار از این کشور در شهرستان کلاله استان گلستان، پسربچه ۸ساله‌ای را به قتل رساند.
ساعت ۱۶بیست و دوم دی‌ماه مأموران پلیس آگاهی شهرستان کلاله در جریان جنایت هولناکی در یکی از خیابان‌های شهر قرار گرفتند. بررسی‌ها نشان می‌داد که پسربچه ۸ساله‌ای بر اثر ضربه چاقو مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان، جانش را از دست داده است.
با مرگ او کارآگاهان جست‌وجو برای دستگیری عامل جنایت را شروع کردند. آنها در نخستین اقدام راهی محل حادثه شدند. شاهدان می‌گفتند که از دور پسربچه‌ای را داخل کوچه دیده‌اند که مرد جوانی ناگهان به او نزدیک شد و با چاقو ضربه‌ای به گردنش زد و فرار کرد.
هر چند هیچ‌یک از شاهدان عامل جنایت را نمی‌شناختند اما با کمک آنها و با انجام چهره‌نگاری، تصویری از مرد جنایتکار به‌دست آمد که شبیه یک قاتل تحت تعقیب بود. ماموران متوجه شدند که قاتل پسربچه ۸ساله، مردی ایرانی است که پیش از این نیز به جرم قتل در گرجستان تحت تعقیب پلیس بوده است.
با شناسایی قاتل کارآگاهان توانستند در کمتر از ۵ساعت پس از قتل پسربچه مخفیگاه وی را در شهرستان گمیشان استان گلستان شناسایی کنند.
این متهم تحت تعقیب در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد و به اداره آگاهی انتقال یافت. قاتل ۲۹ساله در بازجویی‌ها قتل پسربچه را گردن گرفت اما مدعی شد که قصد کشتن او را نداشته است.
وی گفت: ما اهل شهرستان کلاله هستیم اما با خانواده‌ام در کشور گرجستان زندگی می‌کردیم.
من هم پیش از این همراه خانواده‌ام در گرجستان بودم که در آنجا با دختری آشنا شدم. قرار بود با هم ازدواج کنیم اما او بی‌دلیل مرا ترک کرد و رفت. همین شکست عشقی خیلی مرا تحت‌تأثیر قرار داد و روحیه‌ام به‌شدت به‌هم ریخت تا جایی‌که مرتب حالت جنون به من دست می‌داد.
وی افزود: وقتی در گرجستان بودم با دیدن یک دختر ۱۶ساله گرجستانی باز همان حالت جنون به من دست داد. برای همین به سمت او حمله ور شدم و وی را به قتل رساندم. بعد از جنایت فرار کردم و به ایران آمدم و به کلاله رفتم. تا اینکه روز حادثه پسربچه ۸ساله را در خیابان دیدم. دوباره حالت جنون به من دست داد و احساس کردم اگر با چاقو به او ضربه‌ای بزنم آرام می‌شوم.
برای همین با چاقوی میوه‌خوری که همراهم بود به گردن او ضربه‌ای زدم و پا به فرار گذاشتم. سرهنگ اکبری، رئیس پلیس آگاهی استان گلستان با اعلام این خبر به همشهری گفت: متهم بعد از اعتراف به جنایت راهی بازداشتگاه شد.
ساحل گمیشان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست