• تاریخ: 2016-09-09
  • شناسه خبر: 20475
  • 441 بازدید

قاتل مادر و دختر در شهرستان آق قلا دستگیر شد

ارکین نیوز- رییس پلیس آگاهی استان گلستان گفت: در پی وقوع و گزارش قتل مادر و دخترش در اواخر شب گذشته در شهرستان آق قلا، بلافاصله تیم های شناسایی تشکیل و قاتل در کمتر از ۱۲ ساعت دستگیر شد. سرهنگ مجتبی مروتی روز جمعه در گفت ...

ارکین نیوز- رییس پلیس آگاهی استان گلستان گفت: در پی وقوع و گزارش قتل مادر و دخترش در اواخر شب گذشته در شهرستان آق قلا، بلافاصله تیم های شناسایی تشکیل و قاتل در کمتر از ۱۲ ساعت دستگیر شد.

سرهنگ مجتبی مروتی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این قتل ها در در روستای پیرواش شهرستان آق قلا روی داده و مقتولین یک مادر و دخترش هستند که توسط داماد خانواده (شوهردختر) به قتل رسیده اند.
وی اظهار کرد: متهم با اسلحه شکاری به درب منزل پدر خانم خود مراجعه کرده و با شلیک شش گلوله ،همسر و مادر زن خود را به قتل رسانده و پدر خانم خود را نیز مورد هدف قرار داده که پدر خانواده مجروح و از سوی نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل و هم اینک بستری است.
رییس پلیس آگاهی گلستان ادامه داد: قاتل پس از این اقدام از صحنه متواری شده است که ماموران انتظامی آق قلا به همراه تیم های ویژه نیروی انتظامی در تعقیب و گریز، موفق به دستگیری قاتل در کمتر از ۱۲ ساعت پس از این حادثه شدند.
سرهنگ مروتی گفت: قاتل پنج سال قبل با دختر عمه خود (مقتول) ازدواج کرده بود، اما به علت بچه دار نشدن پیش از این ،خود اقدام به خودکشی نیز کرده بود.
وی در خصوص علت و انگیزه قاتل گفت: بررسی های اولیه نشان از وجود اختلاف شدید خانوادگی بین اعضای این خانواده دارد و گمان می رود انگیزه وقوع این جنایت اختلاف خانوادگی باشد که تحقیقات و بررسی در این زمینه ادامه دارد.
شهرستان آق قلا در شمال استان گلستان واقع است و با گرگان ۱۵کیلومتر فاصله دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست