• تاریخ: 2015-08-25
  • شناسه خبر: 7447
  • 1,698 بازدید

تلاش های بی فایده سایتهای شبنامه نویس برای تخریب سایت آوای ترکمن

ارکین نیوز – این سایتها خواستند که با پوشش معنادار این تذکر تلاش های خالصانه این سایت در منطقه بندرترکمن را نادیده بگیرند. به گزارش آوای ترکمن،روزنامه نگاری با توجه به اینکه شغلی است روز مره و به بیان واقعیتهای لحظ ...

ارکین نیوز – این سایتها خواستند که با پوشش معنادار این تذکر تلاش های خالصانه این سایت در منطقه بندرترکمن را نادیده بگیرند.
به گزارش آوای ترکمن،روزنامه نگاری با توجه به اینکه شغلی است روز مره و به بیان واقعیتهای لحظه ای می پردازد ، امری است که خالی از اشکال و اشتباه نبوده و بعضا پیش آمده که رسانه های مهم و استخوان دار بخاطر همین اشتباهات از متولیان تذکر یا توبیخ کتبی گرفتند.
به هر حال در هر صنفی چنین مسائلی وجود دارد و حتی وزرا نیز به دلیل اشتباه در کار خود از مجلس کارت زرد می گیرند ، اما اینکه مغرضین و سودجویان از این دست مسائل به دنبال چه چیزی هستند و از تذکر گرفتن دیگران خوشحال می شوند ، جای سوال دارد ؟
با این مقدمه به موردی می پردازیم که در هفته های گذشته توسط برخی سایتهای ترکمن منطقه به آن دامن زده شد و آن هم تذکر وزارت ارشاد به سایت آوای ترکمن در خصوص عدم رعایت ماده ۱۸ یا همان ننوشتن مکان ، نام و نام خانودگی مدیر مسئول و شماره تلفن و … بود .
در همین راستا برخی از این سایتها خواستند که با پوشش معنادار این تذکر تلاش های خالصانه این سایت در منطقه بندرترکمن را نادیده بگیرند و حتی برخی عنوان کردند که این سایت مجوز ندارد .
اما این افراد و این سایتها بدانند که آوای ترکمن جزو اولین سایتهایی بود که در استان گلستان مجوز گرفت و با تلاش مجدانه و ارتباط گسترده با مسئولین بندر ترکمن در جهت پیشرفت این منطقه محروم تلاش های زیادی کرد.
جالب اینجاست افراد و سایتهایی دم از قانونمداری و مجوز می زنند که هنوز خودشان مجوز ندارند و بهتر است اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان نسبت به ساماندهی اینگونه سایتهای زنجیره ای اقدام و آنها را شناسنامه دار کنند تا اینگونه شبنامه نویسی را در دستور کار خود قرار ندهند .
به هر حال امیدواریم اخلاق در عرصه رسانه فراموش نشود و اینگونه تذکرات که امری بدیهی است نباید محملی برای اقدامات تلافی جویانه شود و بهتر است امروز به محرومیتهای بیشمار منطقه ترکمن صحرا بیندیشیم و راهی برای توسعه این منطقه فراهم کنیم .
ارکین نیوز :به دنبال تذکر ورزات ارشاد به سایت آوای ترکمن ؛ سایت ارکین نیوز در اقدامی خبری این موضوع را رسانه ای کرد که مدیریت ارکین نیوز در راستای برقراری تعامل مناسب با سایت های فعال منطقه ؛ این خبر را غیر فعال کرده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست