• تاریخ: 2016-10-05
  • شناسه خبر: 20813
  • 358 بازدید

فرودگاه بین المللی گرگان موجب توسعه گلستان می‌شود

ارکین نیوز-قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها در امور فرودگاهی، ساخت فرودگاه بین المللی گرگان را یکی از مواهب خوب برای استان گلستان بیان کرد. حسین اسفندیاری در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید فرودگاههای استان گلستان که ...

ارکین نیوز-قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها در امور فرودگاهی، ساخت فرودگاه بین المللی گرگان را یکی از مواهب خوب برای استان گلستان بیان کرد.

حسین اسفندیاری در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید فرودگاههای استان گلستان که در محل سالن VIP فرودگاه بین المللی گرگان برگزار شد، خاطرنشان کرد: فاصله قابل توجه این فرودگاه با مرکز کشور و شهرهای بزرگ صنعتی، باعث آبادانی و توسعه این استان شده است.

رامین آذری، مدیرکل جدید فرودگاه‌های گلستان نیز رویکردهای کاری خود را تکمیل ماموریت های قبلی و اجرای برنامه‌ها و سیاست های فرودگاه‌های کشور بیان کرد و افزود: افزایش مسیر پروازهای داخلی و خارجی، پیش بینی توسعه عرصه‌های فرودگاهی با توجه به طرح جامع شهری، تکمیل و ارتقای زیرساخت های فرودگاهی و پیگیری برقراری پروازهای پایدار در فرودگاه کلاله از دیگر برنامه‌هاست.

تیمور امیری، مدیرکل پیشین فرودگاههای گلستان هم طی سخنانی به ارایه گزارشی از عملکرد چهارساله خود در استان پرداخت.

رامین آذری، پیش از این در کسوت معاون فرودگاه مهرآباد مشغول به فعالیت بوده است.

با حکم مدیرعامل شرکت فرودگاههای کشور، رامین آذری به عنوان مدیرکل جدید فرودگاههای استان گلستان منصوب و از زحمات مدیرکل پیشین قدردانی شد/ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست