• تاریخ: 2016-01-11
  • شناسه خبر: 13071
  • 332 بازدید

فرمانده انتظامی گنبدکاووس: اعضای ۲ باند بزرگ سرقت احشام در گنبدکاووس دستگیر شدند

ارکین نیوز-فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: اعضای ۲ باند بزرگ سرقت احشام در گنبدکاووس دستگیر و متلاشی شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس، محمد علی عسگری در همایش دهیاران بخش مرکزی اظهار داشت: ۲ باند بزر ...

ارکین نیوز-فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: اعضای ۲ باند بزرگ سرقت احشام در گنبدکاووس دستگیر و متلاشی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس، محمد علی عسگری در همایش دهیاران بخش مرکزی اظهار داشت: ۲ باند بزرگ سرقت احشام در گنبدکاووس دستگیر و متلاشی شد و در ۶ ماهه گذشته مال‌باخته‌گانی که احشام خود را از طریق سرقت از دست دادند می‌توانند به پلیس آگاهی مراجعه تا احشام آن‌ها شناسایی شود.

وی افزود: هم اکنون این احشام توسط سارقین به گرگان انتقال داده شده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: با ابلاغ قانون جدید آئین دادرسی کیفری، تغییراتی در رسیدگی به پرونده‌ها به وجود آمده و براساس قانون جدید دستگیری بدون دستور قضایی امکان‌پذیر نخواهد بود.

عسگری افزود: در ۹ ماهه سال جاری از نظر امنیتی وضعیت قابل قبولی در شهرستان وجود داشته و این به تنهایی برای نیروی انتظامی مقدور نخواهد بود.

وی گفت: امسال در موضوع سرقت‌های مهم مانند سرقت موتور، منزل و غیره کاهش سرقت داشتیم اما در موضوع سرقت‌های خرد افزایش سرقت در این مدت گزارش شده که با کمک مردم می‌توان از آن پیشگری کرد.

فرمانده نیروی انتظامی گنبدکاووس اظهار کرد: طرح خلع سلاح غیر مجاز در سطح شهرستان ابلاغ و در حال اجرا است و از آن‌جایی که بسیاری از جرایم توسط این سلاح‌ها انجام می‌شود نیاز است دهیاران همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته و هرگونه سلاح غیرمجاز را اطلاع دهند.

احمد رضا آدینه بخشدار مرکزی هم در این مراسم گفت: از ابتدای بهمن ماه سال جاری ارسال مصوبات کاهش خواهد یافت و دهیاران برنامه‌های دهه‌ فجر خود را تا پایان هفته اعلام کنند.

وی با اشاره به بارندگی‌های اخیر گفت: با توجه به شرایط آب‌و هوایی در فصل گرما نیاز است از هم‌اکنون برای فرهنگ سازی ذخیره آب در روستاها، احیای آب انبارها توسط دهیاران انجام شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست