• تاریخ: 2015-11-11
  • شناسه خبر: 10374
  • 511 بازدید

نشست مشاوران جوان ادارات گمیشان

ارکین نیوز-امانگلدی ضمیر فرماندار گمیشان در جلسه مشاوران جوان ادارات شهرستان گفت، جوانان سرمایه اجتماعی مورد پذیرش جامعه و دولت هستند که با اعتماد و بها دادن به آنان می تواند در جهت پویایی و پیشرفت شهرستان بهره برد. ضمیر ...

ارکین نیوز-امانگلدی ضمیر فرماندار گمیشان در جلسه مشاوران جوان ادارات شهرستان گفت، جوانان سرمایه اجتماعی مورد پذیرش جامعه و دولت هستند که با اعتماد و بها دادن به آنان می تواند در جهت پویایی و پیشرفت شهرستان بهره برد.

ضمیر ضمن اشاره به نقش فرمانداری به عنوان هماهنگ کننده بین ادارات شهرستان تاکید کرد که پیگیری وظیفه مندی ادارات شهرستان و دوری از روزمرگی و بکارگیری از ظرفیت های جوانان بخشی از اهداف شبکه مشاوران باشد.

فرماندار گمیشان در ادامه با یادآوری پیشینه تاریخی گمیشان گفت: گمیشان زمانی به عنوان قطب اقتصادی منطقه بوده و مراودات تجاری خوبی در این شهرستان انجام می گرفته است که در این راستا لازم است جوانان با تلاش و کوشش خود این شهرستان را به همان وضعیت سابق رونق و پیشرفت برسانند.

در ادامه انه بردی ذوقی مشاور فرماندار با ارائه توضیحاتی اهداف و برنامه های شبکه مشاوران جوان ادارات را برای حاضرین تبیین نمود. ذوقی ضمن تاکید بر جایگاه مشاوران جوان ادرات گفت: در جلسات شورای اداری شهرستان از مشاوران جوان ادارات دعوت خواهد شد که این امر علاوه بر پیگری نزدیک و مجدانه امور از طرف مشاوران جوان در پرورش مدیران آینده تاثیر گذار خواهد بود.

همچنین مشاور فرماندار از اعضای شبکه مشاوران خواست که برای ترویج تفکر سیستمی در ادارات تلاش کنند و عنوان نمود که مدیریت امروز با تعامل و پویایی و تبدیل شدن به سیستم می تواند در دستیابی به اهداف موفق باشد.

در ادامه نشست ضمن ارائه نظرات و پیشنهادات مشاوران جوان ادارات بر تهیه بانک اطلاعاتی جوانان، فعال سازی تشکل ها و تشکیل کارگروه های تخصصی با حضور مشاوران ادارات جهت پیگیری و اجرایی نمودن برنامه ها با همکاری دستگاه ها تاکید شد.
گلستان صحرا
moshaverin1

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست