• تاریخ: 2015-09-28
  • شناسه خبر: 8604
  • 849 بازدید

فرماندار بندرترکمن همچنان در لیست مفقودین/ تمامی جان‎باختگان اهل‎سنت هستند

ارکین نیوز-جانشین مدیرکل حج و زیارت گلستان با اشاره به اینکه هنوز زمان دقیق انتقال پیکر جان‎باختگان اعلام نشده است، افزود: به محض اینکه از سایت سازمان حج و زیارت به ما اطلاع‎رسانی شود زمان دقیق را به مردم شریف استان گلست ...

ارکین نیوز-جانشین مدیرکل حج و زیارت گلستان با اشاره به اینکه هنوز زمان دقیق انتقال پیکر جان‎باختگان اعلام نشده است، افزود: به محض اینکه از سایت سازمان حج و زیارت به ما اطلاع‎رسانی شود زمان دقیق را به مردم شریف استان گلستان اعلام خواهیم کرد.

میرآئیز با اشاره به اینکه تمامی ۱۶ زائر جان‎باخته استان گلستان در حادثه منا از خواهران و برادران اهل‎سنت هستند، گفت: امیدواریم خداوند متعال به بازماندگان این حادثه صبر و استقامت عنایت فرماید.

وی در خصوص وضعیت مرجان نازقلیچی فرماندار بندرترکمن اظهار کرد: فرماندار بندرترکمن تا این لحظه شناسایی نشده است و در سایت سازمان به صورت رسمی به عنوان زائر مفقودی اعلام شده است.

#مردم مراجعه حضوری خود به فرودگاه را در استقبال از حجاج کاهش دهند

جانشین مدیرکل حج و زیارت گلستان از مردم خواست با توجه به وضعیت پیش آمده مراجعه حضوری خود را به فرودگاه بین‎المللی گرگان کمتر کنند و اجازه دهند تا بستگان نزدیک زائران خود را مورد استقبال قرار دهند تا از ایجاد ترافیک شدید در این منطقه جلوگیری شود.

میرآئیز با اشاره به اسامی زائران فوتی استان گلستان در حادثه منا بیان داشت: تازه‎گل آزمون، عبدالمجید آق‎آتابای، محمدولی بهلکه، رحمت‎اله بهمرام، گوزل تورانی، حبیب‎الله عزیزی، شهناز علاقی، درسن تقان قزل، یکن دردی کلته، نور محمد مختوم‎نژاد، یگن بی‎بی مقدم اینچه برون، حمیده ایازی، عبدالله ایگدری، عبدالله براهویی‎ژند، خدیجه خرمالی و یک نفر از جان‎باختگان نیز مجهول‎الهویه است/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست