• تاریخ: 2015-02-10
  • شناسه خبر: 1522
  • 659 بازدید

عملکرد ستاد دهه فجر آق قلا از دونگاه متفاوت

ارکین نیوز – امسال برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان آق قلا در شرایطی برگزار شد که الیاس هیوه چی به دلیل مشرف شدن به حج عمره در شهرستان حضور نداشت و وظیفه هدایت ، برنامه ریزی برنامه های ستاد دهه فجر آق ...

1423544767_img_1802
ارکین نیوز – امسال برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان آق قلا در شرایطی برگزار شد که الیاس هیوه چی به دلیل مشرف شدن به حج عمره در شهرستان حضور نداشت و وظیفه هدایت ، برنامه ریزی برنامه های ستاد دهه فجر آق قلا را علی اکبر قجری معاون فرماندار برعهده داشت.
وی در سومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان ضمن رضایت از عملکرد ستاد دهه فجر گله های نیز از حضور کم رنگ برخی مدیران دستگاه های اجرایی مطرح کرد .
به نوشته سایت فرمانداری آق قلا معاون فرماندارشهرستان آق قلا گفت: برنامه های دهه فجر امسال در شهرستان آق قلا با تدبیر فرماندار محترم و همکاری مطلوب اعضای ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر از نظر کمیت ، کیفیت و تنوع بسیار خوب و رضایت بخش برگزار گردید.

علی اکبر قجری در سومین جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر شهرستان آق قلا اضافه کرد: برگزاری باشکوه مراسم متمرکز پروژه های عمرانی ، تولیدی و اشتغالزایی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان، برگزاری جشن بزرگ پیروزی ویژه خانواده ها ، برگزاری جنگ شادی با شرکت بیش از ۳۰۰۰ نفر از اهالی بخش وشمگیر و با حضور معاون توسعه منابع انسانی و برگزاری همایش استکبار ستیزی و مبارزه با افراط گرایی با همکاری کمیته تقریب مذاهب ستاد دهه فجر استان که با حضور علما و روحانیون و رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور برگزار گردید از جمله برنامه های محوری ستاد دهه فجر شهرستان آق قلا بوده است که باشکوه هرچه تمام تر و با حضور گرم و صمیمانه مسئولین شهرستان و شهروندان با کیفیت بسیار مناسب برگزار گردیده و برنامه های شاخص دیگری نیز در حال انجام است که می توان به برنامه همایش فرهنگی آوای فجر با حضور هنرمندان ، شعرا و ادبای شهرستان آق قلا اشاره کرد که از سوی کمیته های مختلف ستاد دهه فجر شهرستان اجرا خواهد شد .

قجری در ادامه سخنانش گزارشی از عملکرد دستگاه های اجرایی عضو ستاد دهه فجر شهرستان ارائه و در این راستا اظهار داشت : خلاقیت ، نوآوری و مشارکت پررنگ جامعه هدف در اجرای برنامه های دستگاه های اجرایی از جمله ویژگی های برجسته و قابل توجه برنامه های امسال ستاد دهه فجر شهرستان بوده است که باعث شده برنامه های امسال با استقبال خوب مردم مواجه شده و توجه خاص مقامات استانی را نیز به دنبال داشته است.

وی همچنین به حضور کمرنگ تعداد معدودی از مدیران شهرستان در برخی از مراسم ها و برنامه های ایام ا… دهه فجرشهرستان اشاره کرده وافزود: تداخل برنامه ها نبایستی مانع حضور مدیران دستگاه های اجرایی در برنامه های اصلی ستاد دهه فجر می شد که این امر نیازمند برنامه ریزی مناسب و هماهنگی بیشتر مدیران ذیربط با دبیرخانه ستاد دهه فجر بود که هرچند کثرت برنامه ها نیز مزید بر علت شده است .
سایت اسپی دژ نیز به انتقاد معاون فرماندار از عملکرد برخی مدیران دستگاه ها اشاره کرد و نوشت :علی اکبر قجری، معاون فرماندار شهرستان ازحضور کمرنگ برخی از مسئولین در مراسمات دهه مبارک فجر انتقاد کرد.

“قجری”، معاون فرماندار شهرستان آق قلا در جلسه هماهنگی راهپیمایی ۲۲ بهمن در این شهرستان با انتقاد از حضور کمرنگ برخی از مسئولین در برنامه های گرامیداشت دهه فجر گفت : این گونه حضور کم رنگ در مناسبت های ملی همانند دهه فجر مد نظر ما نیست. البته برخی از مسئولین با تداخل برنامه ها مواجه بودند که آنها مشخص خواهد شد. خطاب من به کسانی می باشد که به معنای واقعی کم کاری کردند و حضور کم رنگی در برنامه های این دهه با وجود تاکید بسیار زیاد فرماندار شهرستان داشته اند.

وی با تشکر از شهرداری های آق قلا و انبار الوم در فضا سازی شهری افزود : با توجه به آمار منتشر شده، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و آموزش و پرورش بیشترین برنامه ها را در این خصوص داشته اند.

جانشین ستاد دهه فجر آق قلا ادامه داد :کار خوب بدون ارائه مستندات کم اهمیت می باشد.شایسته است فعالیت های انجام شده همراه با ارائه مستندات باشد.

معاون فرماندار شهرستان آق قلا ضمن ابراز گله مندی از عملکرد بنیاد شهید در این شهرستان گفت : فعالیت بنیاد شهید در آق قلا با وجود ۱۱۴ شهید شهرستان بسیار کم بوده است. به جز غبار روبی مزار شهدا و دیدار با خانواده شهدا متاسفانه برنامه دیگری اجرا نشده است. انتظار از بنیاد شهید در ان مراسمات بسیار بیشتر می باشد.
ولی بایستی اذعان کرد امسال دهه فجر در آق قلا حال و هوایی دیگری دارد .
واحد تحریریه ارکین نیوز

  • حامد - 2015-02-10 در 2:38 ب.ظ

    خب معلومه دیگه.سایت خود فرمانداری باید هم نیمه پر لیوان را ببینه. سایت دولتی برای حمایت از فرمانداری و دولته دیگه

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست