• تاریخ: 2016-09-06
  • شناسه خبر: 20443
  • 304 بازدید

عامل تیراندازی در یک مراسم عروسی گرگان دستگیر شد

ارکین نیوز- جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان گرگان از دستگیری عامل تیراندازی در مراسم عروسی در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد. سرهنگ عباس حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ...

ارکین نیوز- جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان گرگان از دستگیری عامل تیراندازی در مراسم عروسی در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عباس حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد تیراندازی در روستای سیدمیران، بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی روشن آباد جهت بررسی موضوع به محل وقوع جرم اعزام شدند.

وی ادامه داد: ماموران در کمتر از چند دقیقه به محل حادثه رسیدند و با پرس و جو از اهالی محل مطلع شدند که فردی به نام «الف.م» با یک قبضه اسلحه شکاری به صورت سهوی به زمین شلیک کرده است که با پخش شدن ساچمه ها، تعدادی از افراد حاضر در محل را مصدوم کرده است.

او با بیان اینکه برابر اعلام مردم موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: سرانجام با انجام تحقیقات گسترده میدانی، محل اختفای متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

حیدری تصریح کرد: متهم در بازجویی خود به بزه انتسابیاعتراف کرد و پرونده او نیز تحویل مراجع قضایی شد.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان گرگان در پایان خاطرنشان کرد: تحقیقات تکمیلی پلیس در رابطه با این موضوع همچنان ادامه دارد و به دلیل همین مسئله، این موضوع به صورت ویژه در پلیس تخصصی در حال بررسی است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست