• تاریخ: 2015-08-01
  • شناسه خبر: 6827
  • 454 بازدید

طرح های عمرانی شهرهای آق قلا و انبارالوم سرعت می گیرد

ارکین نیوز – نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس از رونق عمرانی و اقتصادی شهرهای کمتر از ۱۰۰ هزار نفر گلستان با حمایت دولت خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، عیسی امامی صبح امروز در حاشیه بازدید از طرح‌های ...

ارکین نیوز – نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس از رونق عمرانی و اقتصادی شهرهای کمتر از ۱۰۰ هزار نفر گلستان با حمایت دولت خبر داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، عیسی امامی صبح امروز در حاشیه بازدید از طرح‌های عمرانی شهرداری‌های شهرستان‌های گرگان و آق‌قلا به‌همراه معاون سازمان همیاری‌ها و شهرداری‌های کشور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با حمایت سازمان همیاری‌های و شهرداری‌های کشور و با تامین اعتبار، طرح‌های عمرانی در شهرهای جلین، سرخنکلاته، انبارالوم و آق‌قلا استان گلستان به‌زودی پیشرفت خوبی خواهد کرد.

وی افزود: براساس قانون بودجه سنواتی، دولت در شهرهای کمتر از ۱۰۰ هزار نفر برای رونق عمرانی و اقتصادی به کمک شهرداری‌ها می‌آید.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با این قانون بخشی از اعتبارات از سوی شهرداری‌ها و بخش‌های دیگر را دولت، تامین اعتبار می‌کند.

امامی تصریح کرد: خرید تجهیزاتی مانند لودر، بیل مکانیکی و ماشین‌های آتش نشانی از جمله کمک‌هایی است که با این اعتبار در شهرها محقق می‌شود.

وی با اشاره به اینکه طرح‌های اقتصادی وعمرانی در هر شهری با کمک و مشارکت مردم پیشرفت می‌کند، افزود: مردم در شهرها با مشارکت در ساخت‌وسازها و اصلاح خیابان‌ها با عقب‌نشینی و کانال کشی‌ها می‌توانند به کمک دولت و شهرداری‌ها بیایند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست