• تاریخ: 2016-07-03
  • شناسه خبر: 19063
  • 326 بازدید

طرح جامع پایانه مرزی اینچه‌برون تدوین می‌شود/ نوسازی ۵۰۰ دستگاه مینی‌بوس در گلستان

ارکین نیوز-مدیرکل حمل‌و‌نقل و پایانه‌های استان گلستان گفت: براساس سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، طرح جامع پایانه مرزی اینچه برون استان گلستان تدوین و اجرا می‌شود. مهدی میقانی ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاو ...

ارکین نیوز-مدیرکل حمل‌و‌نقل و پایانه‌های استان گلستان گفت: براساس سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، طرح جامع پایانه مرزی اینچه برون استان گلستان تدوین و اجرا می‌شود.

مهدی میقانی ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گلستان اظهار داشت: در بند ۱۰ سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، توجه ویژه به پایانه‌های مرزی آمده که بر این اساس پیشنهاد می‌شود که طرح جامع پایانه‌مرزی اینچه برون استان گلستان تدوین و اجرا شود.

وی افزود: هم اکنون پایانه مرزی اینچه برون شرایط ناموزون و نامتوازنی را دارد و مشاور در حال اجرای طرح‌های مطالعاتی آن است و باید این پایانه مرزی ساماندهی شود.

مدیرکل حمل‌و‌نقل و پایانه‌های استان گلستان با اشاره به نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی استان به نوسازی گفت: براساس برنامه وزارتخانه جایگزینی و نوسازی ۷ هزار دستگاه اتوبوس فرسوده در برنامه بوده که مطالبه داریم که ۲۵۰ دستگاه پایانه فرسوده استان گلستان در برنامه قرار گیرد.

میقانی با اشاره به اینکه ۲ درصد ناوگان حمل و نقل کشور در استان گلستان قرار دارد، اظهار کرد: از این تعداد ۷ هزار دستگاه انتظار داریم که ۳٫۵ درصد به استان گلستان اختصاص یابد.

وی با اشاره به فرسودگی و سن بالای مینی‌بوس‌ها در استان گلستان گفت: باید امسال حداقل ۵۰۰ دستگاه مینی بوس در استان گلستان نوسازی شود.

مدیرکل حمل‌و‌نقل و پایانه‌های استان گلستان گفت: امسال ۱۳ دستگاه اتوبوس جدید وارد ناوگان استان گلستان شده و سن کامیون‌ها نیز در استان به صورت میانگین ۱۵ سال است که انتشار داریم امسال ۲۵۰ درستگاه کامیون بالای ۲۵ سال نیز در استان گلستان نوسازی شود.
تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست