• تاریخ: 2016-08-12
  • شناسه خبر: 19882
  • 534 بازدید

ضاربین درگیری منجر به قتل در گنبدکاووس در کمتر از ۴ ساعت دستگیر شدند

ارکین نیوز:فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس از دستگیری ضاربین یک درگیری که منجر به قتل شده بود، در کمتر از چهار ساعت پس از ارتکاب جرم خبرداد. سرهنگ محمد علی عسگری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در تشریح درگیری ...

ارکین نیوز:فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس از دستگیری ضاربین یک درگیری که منجر به قتل شده بود، در کمتر از چهار ساعت پس از ارتکاب جرم خبرداد.

سرهنگ محمد علی عسگری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در تشریح درگیری منجر به قتل در یکی از خیابان های گنبدکاووس گفت: موضوع درگیری در ساعت ۴۵ دقیقه بامداد بیستم مرداد به پلیس ۱۱۰اطلاع داده می شود که با مراجعه ماموران به محل، فردی به هویت الف – ت را مشاهده می کنند که در مقابل منزل خود با دوضربه چاقو دچار جراحت شدید از ناحیه دست چپ و سمت چپ قفسه سینه شده است.
وی افزود: ماموران با تحقیقات محلی متوجه می شوند که ضاربین با یک دستگاه موتورسیکلت آپاچی از محل متواری شده اند و با فوت فرد مضروب در ساعت ۴٫۳۰ دقیقه بامداد در بیمارستان مطهری گنبد، پرونده به پلیس آگاهی تحویل و با تشکیل اکیپ ویژه متشکل از پلیس جنایی و اطلاعات جنایی، تحقیقات آغاز می شود.
سرهنگ عسگری گفت: در تحقیقات از برادرزاده مقتول، وی به وجود اختلاف بین عموی خود و فردی با هویت م – ه بر سریک دختر اشاره می کند و در ادامه تحقیقات با شناسایی صاحب موتور و مشاهده لکه های خون بر روی موتور، وی با اقرار به اینکه موتور سیکلت را به صورت امانی در اختیار یکی از دوستانش گذاشته است، نشانی پاتوق محل سکونت دوستش را دراختیار ماموران می گذارد.
وی افزود : ماموران پلیس آگاهی با مراجعه به محل پاتوق ضاربین، در حالت خواب اقدام به دستگیری آنان کرده و در بازرسی از خودرو، یک تیغه قمه به طول ۵۳ سانتی متر، یک تیغه چاقو و اسپری اشک آور کشف می شود و پس از دوساعت بازجویی و تناقض گویی متهمان که سه نفر بودند، آنان به بزه ارتکابی خود اعتراف کردند.
وی گفت: در این درگیری م – ه و س – ن نقش اصلی را در ایراد ضرب و جرح منجر به قتل داشتند و متهم سوم نیز هدایت موتور سیکلت را برعهده داشته است.
فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس با تصریح بر این نکته که ماموران انتظامی به عنوان حافظین جان ومال مردم شبانه روز در حال تلاش برای حفظ امنیت مردم هستند، دستگیری ضاربین در کمتر از ۴ ساعت را گواه هوشیاری پلیس و عزم قاطع آنان برای برخورد با جرایم ، بخصوص جرایم خشن ذکر کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست