• تاریخ: 2015-06-30
  • شناسه خبر: 5554
  • 1,180 بازدید

شهردار آق قلا : همکاری ۱۶۰ همیار فضای سبز با شهرداری آق قلا

ارکین نیوز – شهردار آق قلا در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: برای اولین بار در سطح شهر آق قلا ۱۶۰ همیار فضای سبز از بین شهروندان در اجرای طرح کاشت و نگهداری نهال با شهرداری همکاری می کنند ولی جای گروه همیاران مح ...

۲۰۱۵۰۵۲۵_۰۸۵۷۱۷
ارکین نیوز – شهردار آق قلا در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: برای اولین بار در سطح شهر آق قلا ۱۶۰ همیار فضای سبز از بین شهروندان در اجرای طرح کاشت و نگهداری نهال با شهرداری همکاری می کنند ولی جای گروه همیاران محله برای گسترش فضای سبز در محلات شهر خالی است.
عبدالرشید قرنجیک اضافه کرد: با اقدامات شبانه روزی واحد فضای سبز شهرداری وضعیت فضای سبز در شهر آق قلا نسبت به دو سال گذشته تفاوت چشمگیری دارد.
وی اظهار داشت : شاید در نگاه اول وضعیت فضای سبز در شهر آق قلا شرایط مناسبی نداشته باشد ولی با استفاده از رهنمود های فرماندار شهرستان آق قلا و با همکاری سایر ادارات و نهادهای مرتبط ، وضعیت فضای سبز در شهر آق قلا نسبت به گذشته از وضعیت مطلوبی برخوردار شده است.

شهردار آق قلا با بیان اینکه امسال بر کیفیت اجرای طرح فضای سبز بیشتر از کمیت اهمیت داده شده است ، اضافه کرد: با توجه به ابتکار فرماندار در اجرای طرح فضای سبز ، شهرداری آق قلا بیش از ۲۰۰۰ اصله نهال نارنج را در بین خانواده ها و مدارس توزیع کرد و براساس طرحی که در حال اجراست نهال های نارنج جایگزین درخت های اکالیتوس در معابر شهری خواهد شد.

قرنجیک در پایان اظهار داشت :تلاش می شود در راستای نگهداری از فضای سبز شهرستان ، فرهنگ استفاده صحیح از فضای سبز در بین مردم فرهنگ سازی شود و اجرای طرح همیار فضای سبز نیز در راستای نهادینه کردن این فرهنگ با جدیت ادامه خواهد یافت.
شهرداری آق قلا

  • فرهنگ - 2015-07-01 در 1:06 ب.ظ

    ضمن تشکر از زحمات آقای دکتر قرینجیک . در خصوص نهالهای کاشته شده در خیابان عیدگاه چه درسال قبل و چه امسال برخی از این نهالها زنده هستند ونیاز به رسیدگی وآبیاری دارند واما معضل عمده وجود شترهای محله میباشد که علاوه بر تخریب این نهاله درختان داخل حیاط نیز از آنها در امان نیستند که روزانه بصورت گله ای در خیابانهای عیدگاه ( لاله های ۱۹ و ۲۱ و ۲۳ و ۲۵ مشغول چرا ( تخریب ) میباشند کسی هم نیست به صاحبانشان گوشزد کنند فرق بیابان وخیابان را ؛ خواهشا رسیدگی کنید

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست