• تاریخ: 2014-12-18
  • شناسه خبر: 206
  • 491 بازدید

شهردار آق قلا:شهرک صنعتی آق قلا هیچ فایده ای برای شهر ندارد

ارکین نیوز- شهردار آق قلا در جمع مدیران واحدهای تولیدی شهرک صنعتی آق قلا گفت:یکی از منابع درآمدی شهرداری ها سهمی است که از مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها تعلق می گیرد که سهم شهرداری آق قلا با وجود استقرار  شهرک صنعت ...

b_0_0_16777215_10_images_1418875762img_6034

ارکین نیوز- شهردار آق قلا در جمع مدیران واحدهای تولیدی شهرک صنعتی آق قلا گفت:یکی از منابع درآمدی شهرداری ها سهمی است که از مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها تعلق می گیرد که سهم شهرداری آق قلا با وجود استقرار  شهرک صنعتی آق قلا از این محل بسیار ناچیز است.

عبدالرشید قرنجیک اضافه کرد:این امر تاثیر قابل توجهی بر چگونگی خدمات رسانی شهرداری آق قلا داشته است و در صورت واریز کامل ارزش افزوده واحدهای تولیدی شهرک صنعتی آق قلا به شهرداری می توان به ارائه خدمات بیشتر به شهروندان امیدوار بود.

 

وی در خصوص درخواست هیات امناء شهرک صنعتی آق قلا مبنی بر ارائه خدمات به شهرک اظهار داشت:بر اساس قانون شهرداری آق قلا ملزم به ارائه خدمات به شهرک صنعتی نیست ولی این شهرداری برخی خدمات عمومی همچون  جمع آوری زباله با شهرک صنعتی همکاری می کند.

گفتنی است این جلسه با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و تنی چند از مدیران واحدهای صنعتی و دستگاه های اجرایی شهرستان در محل فرمانداری آق قلا برگزار شد.

سایت شهرداری آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست