• تاریخ: 2014-12-17
  • شناسه خبر: 192
  • 958 بازدید

شهرداری انبارالوم در مسیر ایجاد درآمد پایدار

ارکین نیوز- شهرداری انبارالوم درطی یک سال اخیر در جهت خدمت رسانی به مردم از سرعت و شتاب خوبی برخوردار بوده که عملکرد آن در شهر از سوی مردم قابل لمس است.  در دوره چهارم شورای اسلامی شهر انبارالوم، براساس آنچه در این یک سا ...

1399726956_img5317f26e3f087

ارکین نیوز- شهرداری انبارالوم درطی یک سال اخیر در جهت خدمت رسانی به مردم از سرعت و شتاب خوبی برخوردار بوده که عملکرد آن در شهر از سوی مردم قابل لمس است.

 در دوره چهارم شورای اسلامی شهر انبارالوم، براساس آنچه در این یک سال شاهد آن بودیم تلاش شده به دور از مسائل حاشیه‌ای ، روی انجام خدمات عمران شهری و نیز اقتصاد پایدار تمرکز شود و پیگیری این سیاست و اجرایی کردن آن از سوی شهرداری، دلگرمی مردم و حمایت اعضای شورای شهر از برنامه‌ها و سیاست‌های شهرداری، را در بی خواهد داشت.
خرید دستگاههای بلوک زنی و همچنین دستگاه تولید پازل برای پیاده رو، و آغاز تولید بلوک و پازل در کارگاه شهرداری، را می توان گامی در جهت ایجاد منابع درآمدی و اشتغالزائی برای شهرداری دانست که امیدواریم ضمن تامین نیاز شهروندان انبارالومی و پروژه های در دست اقدام شهرداری نسبت به بازاریابی و فروش این محصولات به صورت شایسته ای اقدام شود.

منیع : صحرا نیوز

  • همشهری - 2014-12-17 در 11:06 ب.ظ

    شنیده شده که شهرداری انبارالوم با شورای شهر مشکل داشته و در جاهایی نیز شورا درکارهای شهرداری دخالت و باعث سنگ اندازی در کارهای شهرداری میشود.

    • دوست - 2014-12-30 در 1:49 ب.ظ

      دوست عزیز یا اشتباه به سمع و نظر شما رساندند یا هم هیچگونه اطلاعی از ارتباط تنگاتنگ و نزدیک کلیه اعضای شورای شهر انبارالوم و مجموعه شهرداری نداری و قضاوت بدون سند نمودی تا جایی که بنده بعنوان شهروند این شهر هستم و اطلاع دارم رابطه این دو عزیزان بی نظیر و کم نظیر بوده و تاکنون چنین ارتباط و نزدیکی و همکاری سابقه ندارد.باتشکر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست