• تاریخ: 2015-11-14
  • شناسه خبر: 10522
  • 441 بازدید

شعور ملی و میهنی بالای مردم ترکمن صحرا به نمایش درآمد

ارکین نیوز – عبدالقادر بستام : شعور ملی و میهنی بالای مردم ترکمن صحرا در قضیه تیتر روزنامه نود یکبار دیگر نمود پیدا کرد. نمونه ای که شایسته مثال زدن برای کل کشور است.زیرا: ۱_ هیچ یک از دوستان این کار را به عمد تلقی ...

ارکین نیوز – عبدالقادر بستام : شعور ملی و میهنی بالای مردم ترکمن صحرا در قضیه تیتر روزنامه نود یکبار دیگر نمود پیدا کرد.
نمونه ای که شایسته مثال زدن برای کل کشور است.زیرا:
۱_ هیچ یک از دوستان این کار را به عمد تلقی نکردند و آنرا یک سهو و اشتباه که قابل جبران هم می دانستند.
۲_همه مردم ترکمن صحرا به مسولین نظام و بزرگان استان و ترکمن صحرا اعتماد و اعتقاد کامل داشتند که در جهت جبران این اشتباه درخواست ها و دستورات را لازم خواهند داد.
۳_هیچ یک از مردم ترکمن صحرا در تقابل با این اشتباه دنبال توهین و هتک حرمت نویسندگان و سایر دست اندرکاران این روزنامه نبودند.
۴_ همه مردم ترکمن صحرا بابت این اشتباه خواستار برخورد با روزنامه و تعطیلی آن نشدند.و صرفاً خواهان اصلاح مطلب و جبران این سوتفاهم شدند.
۵_همه مراقب بودند این اعتراض به حق ایشان مورد سوءاستفاده دشمنان اسلام و کشور قرارگیرد.و از نام مردم صبور ترکمن صحرا برای ضربه زدن به نظام اسلامی و کشوری که برای پاسداری از آن همگام با سایر هموطنان و اقوام دیگر مردم ترکمن صحرا نیز هزاران شهید و اسیر و جانباز داده است،سو استفاده گردد.
۵_همه ی این موارد نشان از این دارد که بر خلاف تبلیغات مسموم دشمنان، نظام رئوف اسلامی در وهله اول خود پاسدار حقوق شهروندان خود بدون نگاه به مذهب و نژاد ایشان هست.و نه تنها از اعتراض به حق و در چهار چوب قانون شهروندان آزرده نمی شود که خود پیشقدم در جهت احقاق حق ایشان است.
در پایان می بایست از تمامی مسولین استانی و کشوری که در جهت این سوتفاهم اقدام کرده‌اند از طرف مردم نجیب ترکمن صحرا تشکر نماییم. چرا که مطمئناً این عزیزان بدون اینکه کار را رسانه‌ای بکنند و یا ما بدانیم،قطعاً جهت اصلاح این اشتباه زحماتی را متحمل شده‌اند.
گروه تلگرامی عمران آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست